Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _calogero

    tag

    válasz Lala6 #159 üzenetére

    Ugye Sony videód van? :DD
    :O -->>SONY RULEZ!<<-- :O
    Na majd holnap este megmondom, mert nem vagyok otthon, de nekem is csinálta uezt, csak nem emlékszem, hogy most is csinálja-e! Volt TV bemenetes Asus 4400Ti deluxe kártyám, és azzal volt ilyen problémám mikor a lenyíló előlapos Samsung videómat (most nemtom melyik típus) apáméknak adtam, és vettem magamnak helyette egy Sony SLV-E730-as videót. Mindez kb 2 éve volt, és azóta vettem egy ASUS TV/FM TV kártyát Philips 7135-ös chippel szerelve, amivel ha jól emlékszem megszűnt a jelenség! Én egyébként a vonal bemeneti lehetőségét használom a tuner helyett, mert a videómnak sokkal szebb a képe mint a kártyáénak!
    Ami fura, hogy a video-in-es VGA kártya esetében mikor a hang a vonal bemeneten keresztül lett digizve akkor elcsúszott össze vissza a hang a képtől (ergo szinte használhatatlan volt hosszabb digizésre) míg a tvkártya, ami a házon belül össze van kötve az alaplapi hangkártya CD in dugójával már nem produkál semmilyen szinkronizációs problémát, pedig már volt, hogy 10h-ás felvételt készítettem vele!
    Egyébként rengeteget kell próbálgatni, meg olvasgatni a témával kapcsolatban! Az előző 4 év alatt már egy rakás infot olvastam, meg rengeteg kodeket meg szoftvert kipróbáltam midenféle beállítással, aztán egy bő fél éve fixálódott a jelenleg is használt codec-felbontás-hang-progi meg mindenféle apró beállítás meg trükk együttes, amivel én (kib@szott maximalista) végre meg vagyok elégedve! :DDD

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák