Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bandiras2

    senior tag

    válasz Rez_Grof #126 üzenetére

    VáááHúúú! Ez nagyon lol!!!
    :DD :C :C :C :R
    némelyiken sírtam a röhögéstől!
    én waterfall.homelinux.net re járok, még elég friss szerver

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    Kollégák:
    [link]

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    [link]

    Egy katolikus pap, egy protestáns lelkész és egy rabbi vitatkoznak, hogy melyikük a jobb hittérítő. Mindegyik meséli a csodásnál csodásabb sztorikat, míg végül elhatározzák, hogy egy döntő próbát tesznek: az győz, aki egy medvét meg tud téríteni a saját vallására.

    Két nap múlva a katolikus pap felhívja a másik kettőt, hogy jöjjenek el hozzá. A templomkertben mutat nekik egy medvét, és büszkén meséli:
    - Elmentem az erdőbe és addig mentem, amíg rá nem találtam a medvére. Mikor észrevett, morogva elindult felém, de én elkezdtem felolvasni neki a Bibliából, mire nem bántott, csak körülszimatolt. Ekkor behintettem szentelt vízzel és olyan kezes lett, mint a bárány - haza is hoztam a hívek épülésére!

    A másik két pap nagyon elgondolkodik a hallottakon.

    Három nap múlva a protestáns lelkész hívja fel a többieket, hogy látogassák meg. Amikor belepnek az imaházba, földbe gyökerezik a lábuk: azt látják, hogy egy
    hatalmas medve ücsörög a padban és ájtatos képpel hallgatja a zsoltárokat. A lelkész hozzáfog a történetéhez:
    - Én is kerestem egy medvét az erdőben. Mikor meglátott, bömbölve rohant rám. Én nem mozdultam, hanem tekintetemet az égre függesztve énekelni kezdtem Dávid zsoltárait. Erre a fenevad leheveredett a lábam elé és úgy hallgatta a szent énekeket, majd hazáig követett és azóta itt el az imaházban!
    Csodálkozik a másik kettő, aztán csöndesen elmennek.

    Eltelik egy hét, mikor a katolikus és a protestáns papok telefonhívást kapnak a helyi kórházból, hogy látogassák meg a rabbit. Bemennek és elhűlve látják, hogy szegény tetőtől talpig be van kötözve, keze-lába gipszben és több infúzió csöpög a karjába. Csöndesen topognak az ágya mellett, mikor a rabbi kinyitja a szemét és azt suttogja:
    - Hát igen, a medve... Nos, így utólag magam is rájöttem, hogy nem volt jó ötlet a megtérítését a körülmetéléssel kezdeni...

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    Hát a karácsony is közeleg, akkor hát:[link]

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    [link]

    Angolul van, de nagyon lol aki meg nem érti, annak meg kellemes a zene ;]

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    Elnézést a rapidshare miat, de ezt a karácsonyi hangulathoz feltétlenül hallani kell ;] :C :C
    [link]
    MP3 rarban.
    Angolul persze

    [Szerkesztve]

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    Az igazi szörfös megtalálja a módját hogy hódoljon szenvedélyének.
    BÁRMI ÁRON!!!
    Még európa közepén is!!!
    [link]

    [Szerkesztve]

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    [link]
    The Red Green Show
    felhőoltás :)) :DDD
    Nézzétek meg a többi részt is, nagyon jók, csak angolul kell tudni hozzá.


    [Szerkesztve]

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    [link]
    fishing with baloon...
    :DDD :O :C

    Ha egy modi erre jár, egyesítheti az előző hozzászólásommal.

    [Szerkesztve]

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    Csata után a győztesek az utolsó életben maradt ellenséges harcost a királyuk elé vezetik, hogy ítélkezzen felette.
    - Ha kiállod a 4 részes bátorságpróbánkat, szabad vagy. Ha nem, véged van.
    - Ám legyen. Miről van szó?
    - Meg kell innod fél vödör erjesztett kancatajet! Aztán 10 lépés izó parázson! Ha átjutottál akkor a hegyi oroszlánnak ki kell húznod a fájós fogát, majd meg kell szeretkezned a város legrútabb vénasszonyát. Ha teljesíted, a vendégünk vagy, és mehetsz amerre akarsz.
    -Akkor kezdjük!- mondja a hős harcos, ledönti a kancatejet, majd hozzák a parazsat. Végigtántorog rajta, de összeszorítja a száját, és nem üvölt. Letámogatják az oroszlán üregéhez, kihúzza magát, bedülöngél. 5 percen keresztül szörnyű ordítások, hörgések, karomcsikorgás, és dübörgés hallatszik. Majd előtántorog a viharvert harcos:
    - Na hol az a fogájós némber??

    [Szerkesztve]

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    [link]
    Mózesnek stabilabban sikerült, az araboknak még gyakorolniuk kell.
    Mondjuk Mózesre is van miért neheztelnie a népének...40 évig meneteltette őket a sivatagban, majd megállt a közel-kelet egyetlen olyan pontján, ahol nincs a földben olaj.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    [link]
    cicaaaaaaa.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    Evolúció...[link]
    Waz lemaradtam a mod gombról... Ha egy modi errejár, majd összevonja.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz Gaben01 #1432 üzenetére

    Nemhiszed el, mielőtt szétvertem volna, hibaüzenettel hanyattesett a firefox :C :W :C :W :C

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    [link]

    Ez hatalmas

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    Törpapa törpapa Hamit meggyilkolták
    http://youtube.com/watch?v=s5jyVXlT_SU

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    A vízbül vesz ki oxigént
    [link]
    Óvazze :C

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    Légelhárítás alapjai nyári tábor.
    [link]

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    Oltás!
    [link]
    Az. Felhő oltás. Angol tudás sajna muszály.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    Tomcat börtönnapló részlet

    Ékezetes betűhibák vannak, egyébként olvasható.

    Börtönnapló LIV.
    2007.07.07.
    Néztem reggel a Tüskevárat a tévében, és elgondolkoztam, mennyit változott a világ az alatt a harminc év alatt, amióta azt leforgatták. A Matula bácsiban testet öltött lápi ember persze már akkor is kihalófélben volt, de nem is ez gondolkodtatott el. Inkább az a jelenet, amelyben Tutajos kimegy az állomásra barátja, Bütyök elé, vállán a puskával, amivel Matula bácsival vadászgattak. Hogy is zajlana ez a jelenet 2007-ben?

    Nos, ha Matula bácsi még nincs börtönben orvvadászatért és/vagy természetkárosításért, tehát Tutajos egyáltalán nyaralhat nála, tegyük fel, hogy elindul a srác a vasútállomásra, hátán a vadászpuskával, táskájában a patronokkal. Amint beér a faluba, valami jólnevelt állampolgár tuti sikítófrászt kap a shotgun láttán. Hívják a rendrséget, akik - fegyveres fenyegetés lévén - mindjárt egy símaszkos kommandót küldenek a vasútállomás felé tartó célszemélyre. Miután a veszélyes terroristát leteperték, a fegyvert lefoglalják, és Tutajosból kiverik, kitl kapta. Ezután nagyszabású akcióra kerül sor a mocsárban bújkáló, ,,Matula bácsi" néven ismert bnöz kézrekerítésére, helikopter és kereskutyák bevetésével. Matula bácsit álmában lepik meg, a hátára térdelnek, néhány másodperc alatt összebilincselik, majd átkutatják a viskót, ahol további lszereket, orvvadászathoz és -halászathoz használatos eszközöket találnak. Ezeket egy óra múlva már büszkén mutogatják az RTL Klub és a TV2 híradóiban, és a nyomorúságos viskót is, mint a veszélyes bűnöző koszos bntanyáját, ahol állítólag más kiskorú személyek is megfordultak már. A közönség
    a Fókusz SMS-szavazásán úgy vélekednek, hogy aki mocsárban lakik, az nem lehet tisztességes ember. Matula bácsi ellen eljárás indul lfegyverrel és lszerrel való visszaélés, kiskorú veszélyeztetése, orvvadászat és természetkárosítás bntette miatt, és elzetes letartóztatásba helyezik. A börtönben már jóelre elterjed a hír, hogy valami pedofil érkezik, ezért zárkatársai az els éjszaka összeverik, kiszúrják a szemét, levágják a farkát, és reggelre Matula bácsi elvérzik. Tutajost hetekig mutogatják a tévében, próbálják kiszedni belle a vérre éhes közönségnek, hogy mire készült a puskával, majd úgy állítják be, mintha konokul tagadna. Végül speciális iskolába küldik, bnöz gyerekek közé, ahol teljesen befordul, rövidesen drogozni kezd, és néhány év múlva túladagolásban meghal. A kereskedelmi tévék rövid hírben számolnak be a haláláról, de igazából senki sem sajnálja...
    De mégsem. Drogdíler zárkatársam szerint nem adagolná túl magát, hanem egy bűnbanbandához csatlakozna, és néhány év múlva az alvilág ismert nehézfiújaként tartaná számon a BRFK, hosszú pszichológiai elemzéssel hányatott gyermekkoráról, amikor egy Matula bácsi nev pszichopata fogságában különféle bncselekményekre kényszerítették, illetve a fiatalkorúak intézetében is többször vált megalázások és szexuális erszak áldozatává. Bütyök pedig az állomásra érkezve nem érti, miért nem jön elé kis barátja, aztán a helyi rendrséghez fordul, ahol mint gyermekáldozatot kezelik, aki éppen csak megmenekült Tutajos sorsától. A másnapi híradóban közlik megmentésének hírét, de a család nem járul hozzá arcképének bemutatásához. Pszichológushoz viszik, de szerencsére maradandó lelki károsodás nélkül vészelte át a borzalmas esetet. Neki szerencséje volt. Az eset után néhány nappal a BRFK nagyszabású razziát tart a szélsjobboldali nézeteirl ismert személyek körében, feltételezve, hogy Matula bácsinak további tettestársai is vannak, akik a mocsárban tartott lgyakorlatokkal az alkotmányos rend megdöntésére törekednek. Ennek keretében elzetes letartóztatásba helyezik egy radikális hírportál fszerkesztjét, mert kulcstartóján egy kifúrt karabélylszert találnak. Errl is napokig témázgat a sajtó, a Nap-Keltében Orbán Viktor felelsségét firtatják, míg a szerkesztt végül bncselekmény hiányában felmentik. A rendrség szóvivje azzal mentegetzik, hogy Matula bácsi rejtekhelyén magyar nemzeti zászlót találtak, ez
    vezette ket a kézenfekv következtetésre. A Jobbik Magyarországért Mozgalom ajtóközleményt background image ad ki, amelyben leszögezik, hogy az akció célja a médiafigyelem elterelése arról, hogy a mocsarat lecsapolják és fitneszcentrumot építenek a helyére. Szerencsére Matula bácsi ezt már nem éri meg. Puskáját még évekig használja a rendrség gumilövedékes tömegoszlatásra. Bütyök egyébként soha életében nem vallja be, hogy homoszexuális.

    forrás:
    http://blog.tomcatpolo.hu/blog/blog/bortonnaplo.pdf

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    Már megint a tomcat oldaláról emelgetem le a cuccot, de ezen sírtam a röhögéstől.
    kommentek a bejegyzéshez:
    forrás:
    [link]

    A szóviccek emlékeztetnek engem arra, amikor még gimnáziumban az oroszkönyvön eszközöltem némi javítást, "Porosz Elvkönyv"-et képezve a címlapon."

    Én az "irodalmi olvasóköny"-ből manufaktúráztam annak idején "Birodalmi olvasókönyv"-et, Tie vadászokkal meg Millenium Falconnal, igazán elmondhatom, álszerénység nélkül, hogy nagyon jó béna lett :)

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    Aki ért angolul... Nagyon erős. :DDD
    [youtubi]

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    Szorulás története versbe szedve
    Az elkövetőről annyit lehet tudni, hogy a neve Ákos.

    forrás:[link]

    Gúvadó szemekkel lapítok a budin,
    itt most nem számít a negyvenéves rutin.
    Arcomra kiül a rettenetes kín,
    erős szervezetem csak kifog a kakin?!
    Óh meddig hordtalak, cipeltelek én,
    emlékszel, együtt kezdtük a múlt hétnek elején.
    Szépen gyarapodtál, barnultál te mocsok,
    azért peches vagyok, mert nem épp hígat fosok
    De jönnek még szebb napok, mit kárörvendve várok,
    a ricinus után már nem gyötörsz te átok.

    Többi történetek:[link]

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    Vigyázzatok, mert jönnek a gengszerek!!
    [link] :DD
    Ez meg egy játék csak úgy, de hogy jön ki emberből ilyen ötlet? ;]

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz bandiras2 #2920 üzenetére

    lemaradt a game linkje:
    [link]

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    Isteneem!!!
    [link]
    Ennyire hülyék lennének az ameriakiak??
    Angol tudás req.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    [Lola lovacska, skála reklámszatyot, juhász, Tibor. Aszondom E!]
    re:
    -apu, az milye ott a lovacskának?
    -az a fasza, kisfiam, azzal bassza a többi lovacskát, de nem illik ujjal mutogatni

    - Anyuanyu! a lovacskának kilóg a bele! nagyon beteg!
    - Kisfiam nincs annak semmi baja, bár apád lenne ilyen egésséges...

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    [link]

    A kutya vacsorája : Mindenkinek saját plázát

    Ott még van egy fa!
    Hát vágjátok már ki a picsába,
    több hangsúlyt a csomagolásra
    Amit eladok neked azt a közösből veszem
    A szemetemet pedig ugyanoda: a maradékra teszem,
    A reklámomat nézed és az E betűmet eszed
    Nem fogyott a levegő, majd azt is tőlem veszed

    Nagy ívben leszarom az etruszk vázát!
    Mi a cél? Mindenkinek saját plázát!
    Mi a cél? Mindenkinek saját plázát!
    Mi a cél? Mindenkinek saját plázát!
    Mi a cél? Mindenkinek saját plázát!

    Szívom az észt és hozom a pénzt
    Majdnem az összes szádat befogtam
    Amikor hatékonyan és nyugodtan
    már az utolsó halat is kifogtam,
    Na és ha mindenkit a sírba tesz,
    A lényeg, hogy utoljára nekem lesz!

    Nagy ívben leszarom az etruszk vázát!
    Mi a cél? Mindenkinek saját plázát!
    Mi a cél? Mindenkinek saját plázát!
    Mi a cél? Mindenkinek saját plázát!
    Mi a cél? Mindenkinek saját plázát!

    Mint az üres Waynék, pénzből hatalmat,
    hatalomból pénzt, semmi sem zavarhat
    Mit dumál az az öreg indián, a pénz igenis finom!
    Míg sütök egy pecsenéyt Démoclész kardján
    Lekuporodhatsz egy száraz tó partján!

    Nagy ívben leszarom az etruszk vázát!
    Mi a cél? Mindenkinek saját plázát!
    Mi a cél? Mindenkinek saját plázát!
    Mi a cél? Mindenkinek saját plázát!
    Mi a cél? Mindenkinek saját plázát!

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz Prof01 #3553 üzenetére

    http://www.youtube.com/watch?v=ugB7IfyeDgg

    18 felettieknek. Nagyon jó, nagyon véres, nagyon ünnepi.
    Csak saját felelősségre.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    A gyerekszínészek is felnőnek egy idő után. aztán becsődöl az életük.
    Charlie Braun sem volt kivétel.
    Ime.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    Aktuális:
    Ismeritek a 3 bocs és a róka népszerű minitörténetet?
    El kell játszani. Részegen nekitántorogsz egy fószernek-
    - Bocs.
    Majd a 2. fószernek is
    - Bocs.
    Majd a 3. bocs:
    - Bocs.

    ÉS végül a RÓKA

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    Európában van egy ország.
    Ebben az országban van egy város.
    Ebben a városban van egy ház.
    Ebben a házban van egy kislány.
    Ennek a kislánynak:
    - bezárták az iskoláját,
    - az anyukáját kirúgták a munkahelyéről,
    - az apukáját leszázalékolták,
    - nagymamája súlyosan beteg, éveken belül el is végzik az operációt,
    - a közeli kórházat megszüntették,
    - a városba vezető vasutat felszámolták...

    Na, melyik országban lakik a kislány?

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    Ákos és a bosszú

    Itt a következő Ákos mese. Bemutatom történetem másik szereplőjét Gyurit. Ö egyik barátom öccse, tulajdonképpen nem tartozik társaságunkhoz, csak időnként fordult elő körünkben. Gyuri nem a motorozás kedvéért vett gépet, hanem azzal járt edzésre, mivel tornász suliba járt. Volt vagy tizennégy éves, de az élethez elengedhetetlenül szükséges hülyeséggel már bőségesen rendelkezett. Itt egy rövid példatörténet.
    Ment az úton motorral, mi valahol lemaradva mögötte. Figyelmetlen volt, nem vette észre hogy befordult mögé egy rendőrautó. Gyuri szépen bekanyarodott jobbra, persze nem jelezte a kezével kanyarodási szándékát. No a zsaruknak sem kellett több, ráordítottak a megafonnal: Tegye ki a kezét. A srác megijedt, illetve valószínűleg megszokta, hogy a tornagyakorlatok közben gyakran rászólnak, és ilyenkor gyorsan kell reagálnia. Szóval ahogy kell kitette a kezét, illetve kitárta a karját, persze mind a kettőt. Mivel más utasítást nem kapott hát így is maradt. Néhány másodpercnyi csönd, majd a rendőrök magukhoz tértek a meglepetésből, és ismét ráüvöltöttek, hogy álljon meg. Na erre Gyurinak felment a pumpája, felállt a motoron, csípőből hátrafordult, persze még mindig kitárt karokkal, és visszakiabált a rendőröknek: Hogy a fenébe álljak meg, ha ki van nyújtva a kezem, a fék meg a kormányon van. Ezt mondjuk kár volt mondania, mivel végül azért büntették meg, mert a lábfék nem működött. Nos íme a történet első fejezete.
    Ákos a törzshelyünkre, egy közeli parkba tartott. Észrevette Gyuri motorját egy iskola falának támasztva. A kerék ugyan le volt zárva egy lakattal, de egy ötvenkilós motornál ez nem akadály. Ákos fogta a motort, és lezárt kerékkel eltolta a közeli parkba, s ott egy bokorban helyezte el. A tornaedzés végével megjelent Gyuri, szemében könnyek csillogtak, elcsukló hangon jelentette be, hogy motorját ellopták. Ákos jól felcukkolta, apád agyonver ha megtudja! Ne is számíts rá hogy összerakunk neked egy másikat! Satöbbi satöbbi. Persze miután Gyuri jól kiszenvedte magát, visszakapta a motorját. Második fejezet. Kint ülünk a parkban, jelen van Gyuri és Ákos is. Ákos felállt a padról amin ült, odasétál Gyuri motorjához, és megkérdezi: Mehetek egy kört? Gyuri mondta: Csak nyugodtan. A motor egy közeli fának támasztva állt. Ákos egy kicsit előrébb tolta, kinyitotta a benzincsapot, két kézzel megmarkolta a kormányt, lábát a berúgó karra helyezte, és azt egy gyors mozdulattal mind a hetven kilójának súlyával lenyomta. Így kell berúgni egy motort. A látvány a következő volt: Ákos felsőteste a távgyaloglókéhoz hasonló furcsa mozgássorozatot mutatott be. Ahhoz képest hogy a motort jobb lábával rúgta be, s a ballal a földön állt, a bal lábával mintegy tízet toppantott. Arcára kiült egy meglepetés és rémület keverékéből álló furcsa kifejezés. Egy darabig csak állt némán, meglepetten, majd kíváncsi tekintettel kezdte vizsgálni a motort a műszaki részleteket illetően. Gyuri a következőket követte el. Vásárolt egy gyújtástrafót, egy három állású kapcsolót, és egy jó hosszú gyújtókábelt. A kapcsolót beszerelte a motor oldalán található dobozba. Ha előre kapcsolta, a hagyományos módon ment a motor. A kapcsoló középállásában nem indult a gép. A kapcsoló hátsó állásában azonban a második gyújtótrafó lépett üzembe. Ez egy hosszú kábelen keresztül elvitte a nagyfeszültséget a kormányra, ahol is némi markolatra tekert sztaniolban végződött. A szóban forgó motornál egy indítórúgásra a főtengely mintegy tizet fordul. Ezt a tíz nagyfeszültségű impulzust kapta meglepetésnek Ákos. A lányok kedvéért, akiket esetleg még nem rázott meg az áram, ez egy akkora rúgás amitől az ember hajából kiugrik a dauer. Ákos odaszólt Gyurinak, fel vagy írva, fel vagy írva. Harmadik, egyben utolsó fejezet.
    Állunk néhányan Gyuriék háza előtt. Balra húsz méterre a ház kapuja, jobbra húsz méterre egy mellékutca torkolata. Gyuri kitolja a kapun motorját. Ákos arcán feszült várakozás. Gyuri beindítja motorját, felénk indul a járdán, sebessége mintegy 25-30 kilométer/óra. Ákos szemében gonoszság fénye csillan ahogy Gyuri közeledik felénk. Ákos hirtelen leguggol, hosszú karja előrelendül, kígyógyorsaságú mozdulattal előrecsap, s Gyuri térdhajlata alatt a kapcsolót a hátsó állásába sodorja. Itt vagyok bajban, hogyan írjam le a látványt. Electric boogie, azt hiszem ez a tánc neve amit Gyuri nekünk a sarokig hátralévő húsz méteren bemutatott. A sarokra érve elfogyott a lendület, de jó tornászhoz méltóan slusszpoénként még bemutatott egy kormányon történő kézenállást, és egy legalább kilenc pontot érő pofára esést. A közelben tartózkodó járókelők az eseményt hangos ovációval fogadták, majd megtapsolták.
    További ákosmesék

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    [Lakókocsi tábor FC rangadó]
    Német, de nem kell érteni, a lényeg lejön annélkül is.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz bandiras2 #5062 üzenetére

    Wazz kifutottam a mod időből...
    [CRAZY TAXI!]

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz <NewL> #5649 üzenetére

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    Éves beszámoló a főnöknek:
    -Ebben az évben az összes kollégám olyan drága projekteken dolgozott, amik bebuktak. Én egész évben csak kávét vedeltem. Gazdasági szempontból én vagyok a legjobb munkaerőd.
    Figyelj és tanulj: Szöööööööörcccs

    Forrás:
    [2008 dec. 2.]

    [ Szerkesztve ]

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    Politikai vicc következik, angolul tudóknak... habár ez nem is vicc... ez komoly. Véresen komoly...
    Énekeld karácsonyi dal módra:
    On the fourth day of communism our comrades got for thee:
    Forced segregation
    Three sex assaults
    Too little food
    and border wall to manage entry...

    Milyen kár hogy nincs a közelben SEMMIJEN megművelhető földterület, így kénytelenek voltak kartonpapírt lerakni, és arra a Wallmartból "szerzett" virágföldet kiönteni...

    They have already:
    1. Built a wall.
    2. Started asking for papers.
    3. Asking for foreign aid.
    4. Started their own police force.
    5. Begun segregation.
    The Soyviet Soycialist Republic of Antifastan

    Álljon itt egy idézet egy zseniális könyvből:
    Próbáljon csak megtermelni egy búzaszemet, anélkül a tudás nélkül, amit olyan emberek hagytak hátra, akik először felfedezték. Próbálja előteremteni élelmét csupán testi mozdulatok révén, és akkor megtudja, hogy az emberi elme a gyökere valamennyi megtermelt árunak, és minden javaknak, amelyek valaha is léteztek a földön. Ám ön azt mondja, hogy a pénz az erősek a gyengék kontójára teremtik. Milyen erőre gondol? Ez nem a fegyverek és az izom ereje. A gazdagság az ember gondolkodóképességének a terméke. Akkor a pénzt az az ember, aki feltalál egy motort, azok kontójára teremti, akik nem találják fel? A pénz tehát az intelligensek a bolondok kontójára teremtik? A tehetséges a tehetetlen kontójára? A pénzt minden becsületes ember erőfeszítéssel teremti, képességének arányában, mielőtt még a lejmolók és a fosztogatók elvehetnék tőle. A becsületes ember pedig az, aki tudja, hogy nem fogyaszthat többet, mint amennyit megtermel. "
    Ayn Rand: Veszett világ/Atlas shrugged

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    Dolgoznak a parasztok a TSZ földjén, és csípik őket a szúnyogok. De olyan szinten, hogy az már tűrhetetlen. Átkozódva csapkolódva bevonulnak a TSZ elnök irodájába, és permetezést követelnek. Az elnök meg erre leteremti őket.
    - A permetezés nagyon drága! Nincs a TSZ-nek pénze ilyen hiábavalóságokra! Tavaly is sok volt a szúnyog kibírták, bírják ki most is! Mars vissza szocializmust építeni!
    Morogva visszamennek a parasztok, és átkozódva dolgoznak tovább. Este jönnek be a földről, és látják ám hogy az elnök éppen jön ki az irodából, menne a Volgájához. Egymásra néznek, bólintanak, majd odaszaladnak, elkapják az elnök urat a kocsi előtt, felkapják a kezénél lábánál, és viszik hátra a naaagy tehén istálló mögé a naaagy diófához. Az elnök ordít, fenyeget, de senkit nem érdekel. A fánál aztán levetkőztetik, és kikötik a fához mezítelenül a szúnyogoknak éjszakára, had egyék.
    Reggel jönnek vissza a munkésok, rögtön mennek az elnökhöz. Hát az nagyon oda van. Megették őt egy kicsit a szúnyogok, össze vissza marták. Eloldják, adnak neki vizet, az egy kicsit összeszedi magát, majd mondják neki:
    - Mondtuk hogy sok a szúnyog ugye?
    - Permetezni kell!
    Rájuk emeli az elnök az elborult tekintetét.
    - Na most megmondom mi lesz.
    Egy. Permetezés nem lesz. Túl drága.
    Kettő, Én most nagyon pofán verem azt aki éjszakára nem kötötte meg a bornyúját!

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    -Jónapot kívánok, játék trombitát szeretnék.
    -Jónapot! Van normál trombitánk 10 000 forintért, valamint tudom ajánlani ezt az extra trombitát 50 000 forintért.
    -Mitől kerül ez ötször annyiba?
    -Drága uram, a gyártó garanciát vállal arra, hogy 3 nap után biztosan, és végérvényesen tönkremegy.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    Hatalmas lakótelepen eldugul a fő csatorna.
    Bugyog fel a szar, áll a szag a környéken, kihívják a MESTERT. Az kijön a segéddel, és nekiállnak. A mester felnyitja A fedelet. Felbugyog fél köbméter szmötyi, a mester vesz egy nagy levegőt, és alámerül. Félpercenként feljön levegőt venni meg szerszámokért, a segédje pedig adogatja a szerszámokat. 20 perc meló után hirtelen csökken a szarszint, eltűnik a tó, és öblös gurgulázás közepette megindul a felhalmozott matéria a csövekből a tisztítómű felé. A mester kikászálódik talpig szarosan, csapkodja le magáról a matériát, és közben szidja a segédet:
    Na hülyegyerek! Ha rendesen tanulnál már régen mester lehetnél, nem csak a szerszámokat adogatnád!
    [Youtube for reference]

    [ Szerkesztve ]

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    Állatkertben.
    -Anyaaaa anyaaaa anyaaaaa! Miazott a lovacskánaaaaaak?
    Anyuka vörösödik, majd gyorsan rövidre zárja a kérdést:
    -Aaz? Az ott semmiség.
    Majd rábízza a gyereket a gofriárustól visszatérő apukára, és elmegy ő is gofriért.
    -Apaaaaa! Miazott a lovacskának?
    -Anyád mit mondott?
    -Azt, hogy az ott semmiség!
    -Hehh, anyád el van kényeztetve.
    ----------------------------------------------------
    3 percel később ugyanott, másik szereplők:
    -Anyaaaaa! Beteg a szegény lovacskaaa! Kilóg a bele a szegény lovacskánaaaak!
    -Hogy mi? Jaaaa... Nincs annak a lovacskának semmi baja kislányom. Bár apád lenne ilyen egészséges.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    Buli van az erdőben!
    Na ki a DJ?
    Hát a Technosbéka!

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    Mégis miért dugtad meg?!?!?
    Hát ott feküdt előttem kiterülve... Mégis mit kellett volna...
    A boncolást Bmeg!!! A boncolást!!!
    Ne mondd meg nekem hogy hogyan csináljam a munkám!!!
    Te vagy a legrosszabb állatorvos a világon...

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz hzsolee #14946 üzenetére

    Hamár témánál vagyunk, itt egy szines történet a Csendes óceánról.

    Talula Does the Hula From Hawaii

    Igen, ez a kislány anyakönyvezett neve. Nem kell meglepődni azon hogy az iskolában, és bárhol másutt is, kierőszakolta hogy "K"-nak szólítsák. Majd egy nap a zsebpénzével a kezében bement egy ügyvédi irodába, hogy ügyvédet akar fogadni. Ügyvéd úr igen megértő volt, valamint látta maga előtt az ingyen sajtómegjelenést, és 1 dollárért elvállalta az ügyet.

    A kislány beperelte idióta szüleit. Megnyerte. Az új nevét nem hozták nyilvánosságra, de valószínűleg rövid.
    Az azóta OKKAL tiltólistára került nevek listájából itt egy kisebb részlet:
    Fish and Chips (ikreknek)
    Yeah Detroit
    Keenan Got Lucy
    Sex Fruit
    Stallion
    Twisty Poi
    Fat Boy
    Cinderella Beauty Blossom
    Masport and Mower (ikreknek)
    Spiral Cicada
    Kaos
    Nero
    Hitler
    korábban még átment:
    Number 16 Bus Shelter
    Violence
    Midnight Chardonnay
    Benson and Hedges (twins)

    Egyéb helyeken nem engedélyezett nevek, csak úgy ömlesztve:
    LOL, Batman, Snort, Spinach, Panties and Blank Space, Nutella(a szülőknek be kellet érniük az Ella-val), Lucifer, Monkey, Rogue, Martian, Batman, Terminator, Juan Calzón, James Bond, Rolling Stone, Rocky, Hitler, Hermione, Christmas Day, Burger King, Stompie, Woodstock, Grammophon, Hunchback, 1Der és 2-Riffic,

    Külön kiemelve a végére Swedisztánból érkezett, de szerencsére megtagadott név:
    Brfxxccxxmnpcccclllmmnprxvclmnckssqlbb11116.
    További nevek tiltva ugyanott: Metallica, Veranda, Elvis, K8lyn és Q

    Források: arkansasonline.com, The Guardian, Mom.com, 7news.com.au, MamaMia, The List, World Atlas, Travel and Leisure, Baby Name Quest, Daily Mail, BBC, The Bump, Culture Trip, Mom Junction, és sok egyéb.

    [ Szerkesztve ]

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    Te aptyuk! A faluba azt mondják hogy a szomszéd Mari terhes!
    Az az ű dóga.
    Te aptyuk! Azt is mongyák hogy tőled van a gyerek!
    Az az én dógom.
    Elegem volt! Elmegyek innen! Haza költözök anyámhoz!!!
    Na az meg a te dógod.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    A süti, és a pr0no. Mi a közös bennük?
    ???
    A legjobb a házi készítésű.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    Eljött hát minden kereskedők legszentebb ünnepe, a harácsony.
    Boldog tolongást mindenkinek!

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

Új hozzászólás Aktív témák