Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz qdak #2423 üzenetére

    Az esküvős-adagolós király! :C

    Okos gyerek:
    - Játszunk olyat hogy kérdezek valamit és ha nem tudsz válaszolni adsz egy százast. Aztán te is kérdezel és ha esetleg nem tudom a választ én adok egy ezrest neked. Jó?
    Buta gyerek:
    - Jó.
    O.gy.: - Mi az, 4 lába van ülünk rajta?
    B.gy.: - Nemtom, itt egy százas.
    O.gy.: - Hát a szék! Akkor mi az, 4 lába van és eszünk róla?
    B.gy.: - Nemtom, itt egy százas.
    O.gy.: - Hát az asztal! Na jó most kérdezz te!
    B.gy.: - Mi az, 7745326721 lába van és 6654543234 szeme?
    O.gy.: - Ezt tényleg nem tudom, itt az ezresed. Egyébként mi az?
    B.gy.: - Nemtom, itt egy százas.

    - Móricka, ti mit szoktatok enni otthon?
    - Lámpát!
    - Ez képtelenség!!!
    - Nem. Anyu este mindig azt mondja apunak: ''Oltsd el a lámpát és tedd a számba!''

    - Halló, kupleráj? Tessék mondani, elmúlt már a Sz*pós Maca szájzára? Ha igen tessék Neki megmondani, hogy holnap úgy öt körül beugrok a farkamért.

    A fiatal lány bemegy a templomba gyónni.
    - Vétkeztem, atyám! Tegnap nem tudtam ellenállni a barátom kérésének, és hétszer paráználkodtunk.
    - Lányom, menj haza, csavarj ki hét citromot és a levét idd meg egy húzásra!
    - Akkor feloldoz a bűneim alól?
    - Nem, de legalább a vigyor lehervad az arcodról!

    - Mi a különbség férfiak és nők között?
    - A nő egyetlen férfit akar, aki teljesíti összes kívánságát. A férfi az összes nőt akarja, akik teljesítik egyetlen kívánságát...

    Józsi bácsi elmegy a doktornőhöz, hogy nem megy neki. A doktornő felír neki mindenféle gyógyszereket, de Józsi bácsi folyton visszajön, hogy még mindig nem tud. Végül a doktornő megunja a gyógyszerezést, felfekszik a vizsgalóasztalra:
    - Na, jöjjön Józsi bácsi!
    Józsi bácsi megy is, és úgy megkeféli a doktornőt, hogy csak úgy recseg bele az asztal.
    - Na, de Józsi bácsi! Magának megy ez!
    - Na igen, ha van kivel...

    Cigányasszony mondja az urának:
    - Úgy érzem, terhes vagyok!
    - Honnan?
    - Onnan, hogy amikor reggel megmostam a pin@m, már el is lopta a szappant a kezemből...

    [Szerkesztve]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák