Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Viktor0610

    MODERÁTOR

    válasz micro #166 üzenetére

    Nem értelek, a saját nickjável csinálta, nem??? :F
    Mogy tudná máséval??? :F


    Mindegy!!!

    Viccek:

    A professzor átlósan megy át az úton. Odalép hozzá a közlekedési rendőr és megkérdezi:
    - Maga nem tudja mi az a derékszög?
    - Dehogyisnem! Pi/2 radián.


    Ceausescunak szobrot állítanak Bukarest egyik főterén. Éjjel-nappal egy kiskatona fegyverrel őrzi a szobrot. Arra sétál egy turista és megkérdezi, hogy:
    - Mondd, te katona! Miért őrzöd ezt a szobrot?
    - Hogy valaki le ne pisilje vagy le ne köpje!
    - Ugyan, hát ki akarná lepisilni, vagy leköpni?
    - Például én, ha nem lennék szolgálatban!

    ...................................................

    Ceausescu szeretett kis helikopterével ide-oda szállni az országban, s egy nap elhatározta, meglátogatja a Kivándorlási Hivatalt, ahol aznap meglehetősen nagy volt az érdeklődés, végeláthatatlan sorokban álltak az emberek. Ceausescu beállt a sor végére, ám amikor felfedezték az emberek, udvariasan utat nyitottak neki. Már csak két bácsi állt előtte a sor elején, s amikor az egyik hátrafordult és meglátta, ki áll mögötte, odaszólt a másiknak:
    - Te! Hát ha ő is kivándorol, akkor mi tulajdonképpen maradhatunk!

    .......................................................

    Egy óriás sétál Bukarestben, nagyokat lépdelve a város fölött. Látja, hogy az utcán megy egyedül egy ember. Lenyúl, tenyerébe veszi a kis gyufaskatulyányi figurát:
    - Te ki vagy?
    - Én vagyok a kovács.
    - És mit csinálsz?
    - Megyek lovat patkolni.
    Leteszi:
    - Menj!
    Jön egy másik kis emberke, azt is fölveszi a tenyerébe:
    - Te ki vagy?
    - Én vagyok a pék.
    - És te mit csinálsz?
    - Megyek kenyeret sütni.
    - Igen? Menj csak!
    Leteszi.
    Megint fölvesz egy kis embert:
    - Te ki vagy?
    - Én vagyok Ceausescu.
    Tapsolni kezd:
    - Él-jen Ceausescu! Él-jen Ceausescu! Él-jen Ceausescu!

    Samsung Galaxy A54

  • menetke

    csendes tag

    válasz micro #166 üzenetére

    ez is az en nick-em. mi is volt a provokacio? nezd meg a gyoziket, dc++-on vagy a bithumen-en fenn van tuti.

    ha mar provokacio, akkor azt mondannam,, hogy gyozike show(???) a provokacio.

  • cOxeR

    Ármester

    válasz micro #3966 üzenetére

    hát jah..sőt már más dolgokra is kevés ez az összeg.. :((

  • Xantomas

    őstag

    válasz micro #4444 üzenetére

    A cigányozás nem zavar. A romázás igen. Nem mindegy melyiket, ki, mikor, és milyen értelemben használja.

    Én se megyek neki annak aki éppen dadogós viccet mesél, holott, úgy érzem jogom lenne rá ha a romák is megtehetik. A legtöbb vicc ugyanúgy társadalomkritika mint amerikában a Southpark. Azt mondja amit a legtöbb ember lát.

    Futottam én már boneheadek elől a ZP elötti Egyetemisták parjából, mert belefolytam egy olyan vitába ahol a látszólag és kinézetre is nem cigány életmódú romát szívattak. Mondjuk nem egyszer SHARP-oztak már le, holott közöm sincs hozzájuk.

    "Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

Aktív témák