Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz macilaci78 #4882 üzenetére

    Kárpótlásul mégegy... Bocsi, lassan olvasok, dolgozom...

    A CIA bérgyilkost keresett alkalmazásra. A háttér ellen''orzések és próbák után három jelölt maradt, két férfi és egy nő. A végs''o teszt volt csak hátra. Az egyik férfit egy fémajtó elé vezették, és egy
    pisztolyt adtak a kezébe.


    - Nekünk tudnunk kell, hogy ön minden parancsunkat végrehajtja, akármik is a körülmények. Az ajtó mögött lév''o szobában a felesége ül egy széken.
    Magának meg kell ölnie ''ot.
    - Maga komolyan beszél? - hitetlenkedik az els''o férfi - Én sosem tudnám megölni a feleségemet.
    Az ügynök erre így szól:
    - Akkor maga nem a megfelel''o ember ehhez a munkához.

    A második férfinak ugyanezeket az instrukciókat adták. ''O elvette a fegyvert és bement a szobába. Sokáig csend volt. Aztán úgy öt perc múlva a jelölt
    könnyes szemekkel kijött.
    - Én megpróbáltam, de nem tudom megtenni - mondta.
    - Magában nincs meg, ami ehhez kell - így az ügynök - Vigye a feleségét és menjenek haza.
    Végül csak a nő maradt hátra. Neki a férjét kellett volna megölnie. El is vette a pisztolyt és bement a szobába. Lövések hallatszottak, egyik a másik után. Aztán sikoltozást hallottak, csattanásokat, Néhány
    perc eltelte után csend lett, majd az ajtó lassan kinyílt, és a nő állt a küszöbön. Megtörölte verejtékez''o homlokát s aztán így szólt:
    - Fiúk, nem mondtátok, hogy a pisztolyban csak vaktöltények vannak! A székkel kellett agyonvernem..

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

  • erdey_a

    őstag

    válasz macilaci78 #4882 üzenetére

    Ez 10 pont :R
    Bearanyoztad vele a fél vállalat napját :)


    [kép]

    Vérboci

Aktív témák