Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Troy.

    addikt

    válasz Pet_i #468 üzenetére

    :DDD:DDD

    Megy a rendőr a fiával a tengerparton. Megszólal a gyerek:
    - Apa,ott egy döglött sirály!
    A rendőr felnéz az égre:
    - Hol?


    - Hogy hívják a kubai űrhajóst?
    - ???
    - Castronauta.


    Mókuska randira készülődik. Igencsak kiöltözik, már a sminkje is készen van, amikor hirtelen lesz..ja egy madár.
    Hát, Mókuska mérgelődik...
    - Na de madárka! Hát miért sz..tál le, épp randira készülődöm!
    - Ja, és még azt is üzeni, hogy nem ér rá!


    Egy házaspár épp az ágyban fekszik, mikor betör hozzájuk egy szökött fegyenc. Megkötözi mindketttőjüket, aztán a nő fülébe súg valamit és bemegy a fürdőszobába. Azt mondja a férj az asszonynak:
    - Drágám te is látod ez egy bűnöző. Ki tudja miért csukták le? Biztosan hosszú ideje nem látott nőt ezért meg fog erőszakolni. Jelen helyzetben nem tudok mit tenni érted és ezért kérlek, ne állj ellen. Valószínűleg az életünk függ attól, hogy hogyan viselkedsz vele. Csak azt akartam mondani, hogy bármi történjék is, én szeretlek!
    Mire a feleség:
    - Szivem, kösz hogy így aggódsz értem, de teljesen fölösleges. Az imént elmondta nekem az az alak hogy homoszexuális és érdeklődött, hogy tartunk-e itthon vazelint. Drágám légy erős, én is szeretlek!



    Két orvos beszélget:
    - Figyelj, tegnap 50 gyereket szoktattam le a kábítószerről!
    - Valóban, hogyan?
    - Hát rajzoltam egy nagy kört és egy kis kört és azt mondtam: ''Ekkora az agyatok, mielőtt elkezdtek drogozni ( O ), és ekkora lesz hogyha nem hagyjátok abba ( o )!
    -Én tegnep 200 gyereket szoktattam le!
    -Azta, hogy?
    -Én rajzoltam egy kis kört és egy nagy kört és azt mondtam: ''Ekkora a se**lyukatok mielőtt bementek a börtönbe ( o )...!''


    LOoL :DDD

    .

  • Versus82

    aktív tag

    válasz Pet_i #527 üzenetére

    nem urban legend. anno a bravo nevezetű tinimagazin ''szex,szerelem,gyengédség'' rovatában tényleg mentek ezek az értelmes kérdések...ennek kb 10 éve.

    ''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

Aktív témák