Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • V.ki

    aktív tag

    válasz nofreenick #48 üzenetére

    Az utolsó nagyon lol!:C
    Bár nálam is így telik a nap:))

    Szótár férfiakhoz:

    Nem találkoztunk mi már valahol? = Jó segged van.
    Romantikus lélek vagyok. = Nincs egy kanyim se.
    Szükségem van rád! = Már elfáradt a jobb kezem.
    Különbözöm a többi férfitöl. = Nem vagyok körülmetélve.
    Egy biztos kapcsolatra vágyom. = Elegem van már abból, hogy saját magamnak csinálom.
    Te vagy az egyetlen lány, aki valaha is számított nekem! = Te vagy az egyetlen lány, aki nem rúgott ki.
    Szeretnélek közelebbröl megismerni. = Hogy aztán a haveroknak eldicsekedhessek.
    ez csak narancslé, próbáld ki! = Na, még 3 kör, aztán már a lábai között is vagyok.
    Egyéni arcod van. = Az ágyból azért nem rúgnálak ki, de egy vödör a fejedre nem ártana.
    Á, ö nem érdekelt komolyan. = Az istennek se akart lefeküdni velem.
    Nagyon hiányoztál! = Annyira kanos vagyok, hogy a fiú szobatársamat is vonzónak találtam.
    Jó volt velem? = nem vagyok biztos a férfiasságomban.
    Milyen vagyok az elözö barátaidhoz képest? = A micsodám tényleg olyan kicsi?
    Csodálatos volt a tegnapi éjszaka! =Ki a fene lehet ez itt mellettem?
    Igazán szeretsz? =Néhány mókás dolgot szeretnék veled tenni az éjszaka.
    De tényleg igazán szeretsz? = Pár perverz dolgot szertnék veled tenni az éjszaka.
    Mennyire szeretsz? = Azokat a perverz dolgokat most szeretném veled csinálni.
    Valamit el kell mondanom! = Jó lenne, ha elmennél a bör- és nemibeteg gondozóba.
    Okvetlenül felhívlak! = Inkább hagynám, hogy vérebek harapják le a férfiúi díszemet, mint hogy téged újra lássalak!
    Gondolkodnom kell. = Most már nem tünsz olyan jó nönek, mint amikor részeg voltam.
    Azt hiszem lehetnénk csak barátok! = Marha rusnya vagy!
    Sokat tanultam töled! = Következöt!

Aktív témák