Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolikaDB

    veterán

    Szép estét nektek!
    Addig-addig tervelgettem egy új füles beszerzési lehetőségét, hogy a mai nap meg is adta magát az Awei A920-asom...
    Kb. 3 évet bírt elég mostoha körülmények közt, mára max 2 óra üzemidővel, de továbbra is kényelmetlen volt, és sokszor kiesett a fülemből.
    Keresném az utódot, olvasgatom a topikot, de akkora már ez a bt füles piac, hogy el is veszek néha ha nagyon belemerülök.
    Kérlek segítsetek!
    Főbb szempontok:
    1, iszonyat/erős basszus
    2, brutál üzemidő, de legalább 5 óra (emiatt jó a kábeles megoldás, mert van lehetőség komolyabb akkukapacitásra)
    3, előny a fizikális gomb megléte, de nem feltétel
    (Már) nem zárkózok el a TWS-től sem.

    Nézegettem pár típust - tudom, valszeg nem rossz egyik sem.
    DE!
    Van ezeknél JOBB, SZEBB, OLCSÓBB, JOBB ÁR-ÉRTÉK ARÁNYÚ, szinesebb-szagosabb, stb? Tehát, mik jöhetnének még szóba a szempontjaimat figyelembe véve?
    Nos, ezek kerültek előtérbe:
    1, Tronsmart Spunky Beat - jó basszusról és kb. 5 órás üzemidőről szólnak a beszámolók, gyorstöltés, 30$ Lengyelországból GLS-el
    2, BlitzWolf BW-FYE7 - dual driver (ez miért is jó?), jó üzemidő, de ha jól tudom, soká tölti fel fullra a kapszula a füleseket, 2 nap múlva Alin ~31$
    3, Sony WI-C310 - öcsémnek van ilyenje, egyszer próbáltam, hangzás jobban tetszett, mint az Aweim, üzemidő brutális, itthon 12e edigitalban

    Szóval, ezt a cirka 30 $-t lőném be, de nyilván jobban esne 20... :) Semmilyen márkától nem zárkózok el.
    Ha nem olyan jó a hangzás, de nagy az akku, akkor 10-15$-t szánok rá. Ennél többet nyilván akkor, ha egy minden szempontból jó fülesről van szó.
    Amiről nem szóltam, FELHASZNÁLÁS: reggel fülbe betesz, kajaidőkor fél óra töltés, és kb a nap nagy részében menjen. Podcast-okat hallgatok rajta közepes hangerőn - DE szeretnék zenét is, ha már beruházok, és leginkább elektronikus, metal, mély orientált dalok jöhetnek szóba.

    Köszönöm előre is! :R: R :R

Új hozzászólás Aktív témák