Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz fericske #3120 üzenetére

    Is is.
    Összehasonlítási alapom nincs, mert az első BT fejhallgatóm, és fejhallgatóm is egyben.
    Szerintem a hangja semmi extra, legalábbis én hasonló minőséghez szoktam fülesekben is, a Mee electronic, Vsonic és hasonló jobb minőségű fülesekkel, így nem ültem seggre a truvájtól, de jól szól.
    Tény hogy ezek általában V karakterű fülesek votlak, ez pedig egy "mindenevő", populárisabb hangképpel rendelkező fejes, de nekem összességében bejön.
    Szigetelés jó, bár az aktív NC-t egyelőre nem használom, SBC-n elég szar, de így is kiszűri szépen a zajokat, nagyobb tömegközelkedési eszköz hallatszik csak be, elrobogó busz, hangos 3-as metro és társai.
    De ezeket nálam kompenzálja a normális szigetelés és a teljesen vezeték nélküli kapcsolódás.
    Nyílván egy TWS füles is alternatíva lett volna, de ennyiért Fiio márkanével bíró darab nemigen van ilyen minőségben, így ez votl a jobb ár/érték arányú választás.

    A bőr a pánton, illetve a szivacsokon szerintem kényes darab lesz, egy elég puha, kellemes tapintású bőr, ami szerintem ki fog fényesedni.
    Ha van esetleg tapasztalat sok használat után hova lehet ilyesmiket vinni "újrabőrözni" az lehet nem jönne rosszul :)
    Van egy olyan sejtésem hogy a bőr előbb lesz emgviselt rajta mint ahogy az akksi / driver adná emg magát

Új hozzászólás Aktív témák