Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Male

    nagyúr

    válasz kovi #567 üzenetére

    Pedig az árlista szerintem is fontos... legalábbis én ha keresek valami cuccot, nem járom végig az összes boltot, hanem a netes árlistájukon megnézem... na a Veszkomp itt már elbukik. A múltkor betévedtem hozzájuk, már nem tudom mit akartam venni, közölték, hogy nem forgalmazzák... ekkor rákérdeztem, hogy a netes árlistájukon miért van, mire az volt a válasz, hogy azt ne nézzem, mert nem szokták frissíteni... hát én meg a kapcsolatomat velük nem frissítem :)
    (meg amikor ATI kártyát akartam venni náluk, akkor jól lehülyézett, merthogy az mind sz.r, ő lyat nem hoz, hiába van az árlistájukon, stb.)

    A másik hogy ne csak a legolcsóbb cuccok legyenek (pl van ahol a VGA kínálat kimerül az Inno termékeiből...)

    Ami pedig a legfontosabb nálam: a garis ügyintézés legyen nagyon baráti... ebben nálam a Tomilan vezet. Nem egyszer fordult elő, hogy kapásból kicserélte (semmi ''majd visszavisszük a nagykerbe a jövő héten, ők letesztelik, aztán utána egy-két héten belül ittlesz'' szöveg), vagy visszaadta az árát... meg ha nem megy a gépemben valamiért, de egyébként jó, akkor visszaveszi... (mondjuk gondolom itt az is számít, hogy már évek óta nála veszek szinte mindent), ja, és ezt utána nem próbálja meg újként eladni...
    (van olyan bolt, ahol ezt simán megjátszák, sőt... használt cuccot adtam be nekik, még a boltban nézelődtem amikor eladta újként...)

Új hozzászólás Aktív témák