Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lao ce

    aktív tag

    válasz Dalai Láma #5891 üzenetére

    "Annyit hozzátennék, hogy nem a fizika ma ismert törvényei, hanem a fizika törvényei veszítik el érvényességüket."
    szoval egeszen biztos hogy a tudomany nem fogja vizsgalni a nagy bummot, de ha megis akkor nem fog megtudni semmit, de ha megis, akkor az nem lesz szignifikans, de ha megis, akkor az uj tudast nem akarja majd csoportositani, de ha megis akkor az akkor ervenyes tudomanyos csoportositasba nem tuszkolhato majd bele, de ha megis akkor hirtelen nem koveteli majd maganak az uj ismeretek felfedezeset az osszes tudomanyag es nem fog azzal kerkedni minden konferencian es szaklapban hogy az o tudosai hoztak az attorest.
    biztos hogy az emberekrol beszelgetunk itt? (koltoi kerdes) :)

    szaz szazalek hogy nem lesz mondjuk egy dimenzio fizika nevezetu altalanos iskola masodik osztalyaban tanitott targy es minden heteves kicsit sajnalkozva nez majd erre a hozzaszolasodra... ? :) en nem tudom mi lesz majd. en is ertem amit olvasok, tudom mirol beszelgetunk. el is fogadom, "a legjobb elmeletet", de nehez elfogadni kovetkezteteseket amik abbol indulnak hogy: nem tudjuk, de.

    nicht kompot

Új hozzászólás Aktív témák