Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz JJános #4943 üzenetére

    "Nézd ez mind le van írva abban a könyvben, és én elhiszem. Tehát hitem szerint.
    Szerintem sokkal könyebb hinni mindebben"

    Ez így rendben is van. Te elhiszed! Okés. De akkor kérlek, ne érvelj ilyenekkel! Miért? Mert olyan dolgot nem használhatsz fel bizonyítékként, amit csak hiszel... Érted? Attól még más nem biztos, hogy elhiszi... Másrészt meg azért mert Te elhiszed, nem biztos, hogy úgy is van.
    Pont ez baj látod, hogy sokkal könnyebb hinni valamiben, mint bizonyítani valamit.

    "Egyébként, ha beírod a google-ba, hogy "állj meg nap""

    Uh, hát megnéztem igen. És ha te is elolvastad volna, akkor tudnád, hogy egyáltalán nem a Föld forgása állt meg, hanem csak egy egyszerű nap illetve holdfogyatkozásról van szó!

    "Ezen holdfogyatkozás pedig március 19-én volt, úgy, hogy a Hold már benne járt a Föld árnyékában, amikor kelt fel a horizontnál. Tehát csak a fogyatkozás elmúltával lett látható, már magasan a horizont felett. Tehát érthető a "veszteglése", mivel rendes időben nem lett látható, hisz fogyatkozásban volt. A régies kifejezés és szóhasználat miatt van a "megálla" szó is használva, ez nyilván egy fogyatkozást jelent."

    Látod pontosan ezekről a ferdítésekről beszélek! Beírsz ilyen butaságot, hogy megállt a Föld két napra... Úgy írod, mintha tény lenne, pedig valójában szó se volt erről!
    Aztán mondod, hogy hol, hogyan nézzek utána. Amit meg is teszek. És kiderül, hogy szó se volt arról, amit te mondtál... =/

Új hozzászólás Aktív témák