Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hakudoshi

    tag

    válasz skype #3017 üzenetére

    "reinkarnáció folyamán" Hogy van olyan, hogy reinkarnáció, ez legfeljebb csak jóindulatú feltételezés (írhatnám vágyvezérelt gondolkodásnak is, a lényegen nem változtat. ).

    "senki nem kap túl nehéz feladatot" A többezer naponta éhenhaló kisgyermek sem???

    "...ugyanakkor megmutatják neki a megszabadulás útját" Mitől is kéne megszabadulni? :F

    "...karma törvénye nyitva hagyja a jelen helyes kihasználásának a lehetőségét." Namost, ki dönti el, hogy mi a "helyes"? Milyen alapon? És főleg: milyen jogon? :U

    "Ezt a törvényt, a megtorlás törvényét..." Nem tudok ilyen törvényről, ha esetleg matematikai formulában meg tudnád foglamazni, annak örülnék (link is jó!). :)

    "Ez logikus törvény, és az egyetlen módszer, amellyel az embert alulról rá lehet vezetni létállapota felismerésére..." Ezt a mondatodat (és a hsz-edet innentől) viszont értelmezni sem tudom, de lehet, én vagyok a hülye....

    ***

    "Láttam embereket gyógyulni azáltal, hogy valaki energiát adott át nekik..." Szerintem te azt sem tudod, hogy mi az az energia... :U

    Ha valakinek energiát adsz, azzal csak roncsolod szegényt. :(

    "...és nem marad benned kétség" A kételkedés az én személyiségem egyik alappillére, és eddig ez az, ami soha nem hagyott cserben az igazság megismerésének útján. :C

    "...ezt vagy orrbacsapásként éled meg, vagy úgy érzed, hogy kézen fogtak, és húznak, és húznak, és húznak."

    Aki engem orrbacsap, az rövidesen vissza is kapja. ;] Aki meg húzni próbál, annak előbb-utóbb leszakad a keze. :DD

    [ Szerkesztve ]

    - SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

Új hozzászólás Aktív témák