Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anfänger

    őstag

    válasz MageRG #26222 üzenetére

    "Nem lehet hogy a repülő emberben is hinnél, ha tiszta szívedből keresnéd az igazságát?"
    Lehet,hogy hinnél benne,de hamar kiderülne,hogy az igaz isten-e vagy hamis.

    Mert amit mond,elfogadod,megvizsgálod,megcselekszed,és megtapasztalod, meglátod,hogy amit ígért,az igaz- e vagy hazugság.
    Én többször tapasztaltam,hogy Isten Igéje igaz,Ő betartja az ígéretét,méghozzá olyan dolgokban,ami láthatatlan,például gyógyulás,hajszárító megjavulása,migrén és fájdalmak,teljes eltünése egy pillanat alatt,és évek óta nem jött vissza ezekben az emberekben,akiket az Úr meggyógyított. Ez jelenti azt,hogy valaki amit megmondott,és tartja a szavát,az Igaz.
    Te tapasztaltál már ilyet? Mondjuk repülő egyházi tanítótól?
    Emlékezzetek,mit mondott Jézus,ha nekem nem hisztek,a cselekedetek láttán higgyetek.

    "Ján 10:38 Ha pedig azokat cselekszem, ha nekem nem hisztek is, higgyetek a cselekedeteknek: hogy megtudjátok és elhiggyétek, hogy az Atya énbennem van, és én őbenne vagyok."
    Keressétek az Istent és vággyátok az Ő akaratát. Aztán imádkozzatok a betegekért,úgy,hogy odamentek hozzájuk és kimondjátok az imát hangosan,nem csak magatokban imádkoztok. És az Atya meg fogja cselekedni amit megígért.

    Ján 16:26 - 16:27
    Azon a napon az én nevemben kértek majd: és nem mondom nektek, hogy én kérni fogom az Atyát ti értetek;
    27 Mert maga az Atya szeret titeket, mivelhogy ti szerettetek engem, és elhittétek, hogy én az Istentől jöttem ki.

    Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

Új hozzászólás Aktív témák