Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • exabit

    tag

    válasz Noddy #19092 üzenetére

    Én nem értem miért tiltották ki, sose nevezte hülyének a keresztényeket, ezt csak ti mantráztátok állandóan.
    Sokáig odaadóan érvelt aztán amikor látta hogy az érvek falra hányt borsószemek, akkor stratégiát váltott és a ti fegyveretek fordította elleneteket: írt más természetfeletti jelenségekről, okkultizmusról és az abban való hitről. Reakciótokból kiviláglott a keserű kétszínűség: csak a saját hit az elfogadott hit hiába hirdetnek mást a keresztények. Hogyan lehetne így a különböző vallások között értelmes párbeszédet megvalósítani amit crey írt? Sehogy, ehhez előbb az alapokat kell tisztába tenni.
    De szerintem jobb is hogy nincs itt, met ha látná tényként leírva hogy jézus történelmi személyiség volt aki feltámadt akkor biztos szélütést kapna.
    Egész egyszerűen ti azért hisztek benne mert kreáltak a vallásnak egy háttértörténetet. Mert ha ez nem lenne úgy is megjelent volna bennetek? Erősen kétlem! Úgy hisztek benne ahogy kétezer éve valakik leírták hogy higgyetek. Ha létezne, de nem lenne leírva nem hinne benne senki.

Új hozzászólás Aktív témák