Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Noddy

    senior tag

    válasz llll #18361 üzenetére

    Ajánlom, hogy a tovább gondoláshoz olvasd el a 19. részt is. Illetve az 1Thessz 5, 2Thessz 1-2. Lukács 16,19-31, Máté 24.
    Ha valami nem világos általában meg kell nézni a többi tanítást is az adott témában és akkor elkerüli az ember azt a hibát, hogy egy valamit kiemelve, azt túlhangsúlyozva félreérti és belegabalyodik valami tévtanításba.

    milangfx:
    Jól megmondta, bár elég sablonos lett és került bizonyos dolgokat... nem csak a függőséget emeltem volna ki, hanem azt, hogy annak ellenére, hogy az internet nem a sátántól való, de attól még nagyon is használja (csak a legutóbb belinkelt statisztika is...) A tolerancia nagyon kétélű fegyver én inkább helyette az empátiát használtam volna. Nem mindent tolerálhatunk, de empátiát és szeretetet minden esetben gyakorolnunk kell. A tettek pedig tényleg a hiteles élet alapkövei. (ne csak a szánk járjon, ez jogos észrevétel).

    Egyébként nem tudom, hogy a pápa miért használ pl. twittert, azért hogy népszerűbb legyen vagy azért mert tényleg használni akarja és tudja is? Nekem az előbbi jött le a propagandákból.

    [ Szerkesztve ]

    Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

Új hozzászólás Aktív témák