Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Borosz

    senior tag

    válasz faster #1369 üzenetére

    Jah.. A vallásos uraknak nincs szükségük semmilyen manipuláló szerre ahhoz, hogy átéljék a Biblia Istenével való találkozást. Nem gombáztam, de átéltem már az Istennel való találkozást és mellesleg a Biblia nem ír olyat, hogy egyél gombát és majd akkor átéled Isten jelenlétét.

    Nem értem mit vagytok úgy oda a Bibliát és Istent tisztelő emberektől, és miért nem vagytok képesek elfogadni Isten létezését és a Biblia hitelességét. Kekeckedtek össze-vissza és kavartok össze mindenfélét. Nem veszitek észre, hogy nem látjátok a fától az erdőt? Kicsit nem ártana egyszerűbben gondolkodni és nem belegondolni a dolgokba olyat, ami valójában nincs is ott. Elképedek sokszor, hogy az ember mennyire büszke, öntelt és értetlen tud lenni akkor, ha meghallja Jézus nevét és úgy egyébként is az, alapállapotában. Azt hiszik némelyek, hogy ellenségek vagyunk, akik rá akarják tukmálni az Isten-hitet másokra. Tukmálja a görcs! A kegyelem idejét éljük, de egyszer annak is vége lesz. Én boldog vagyok és biztonságban érzem magam. Nincsenek félelmeim. Olyan nagy baj az, hogy másoknak is jót akarok? Ti sokan nagyon nyitottak vagytok a világ felé és elhisztek szinte bármit, amit a tudomány és a tudósok állítanak, de elutasítjátok a Bibliát anélkül, hogy komolyabban elmélyedtetek volna benne. Ahhoz egy 4 éves Biblia-főiskola sem elég, hogy elégséges legyen Isten megismeréséhez. Egy élet kell hozzá kemény munkával, hogy azt mondd: egy kicsit talán megismertem Belőle.

Új hozzászólás Aktív témák