Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alg

    veterán

    válasz #65675776 #891 üzenetére

    Ennyire nem mentem bele :DDD Revelleket használok mert könnyen elérhető a teljes paletta itthon is.

    A saját hígjtójával, mert akkora mennyiséget nem használok, a 150ml-es palack meg elég nekem fél évig szerintem.

    Enamellel az volt a bajom hogy visuonylag lassan szárad, és valóban, napok után is felszedte az alatta lévő réteget (az ezüstnél, mert azt erősen kellett hígítani, kb. fogkrém állagú a dobozban) ecsetelésnél, meg problémás és büdös takaríteni utána.

    Revell akrilokkal meg egy gagyi kínai membrános kompresszor+brush párossal(40eur amazonról) tanulgatok most és eddigi igányeimnek teljesen megfelel minden. A tiszítás meg annyi hogy lenyomom egy vödör langyos vízbe az egész brush-t és átfújatom párszor :)

    Gyorsabban is szárad, fél óra múlva már simán hozzá lehet nyúlni és nem marad ujjlenyomat.

    Gabreski-nél a törzs összevissza festése a necces, nem a szárnyak "terepmintája"

    [ Szerkesztve ]

    "I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

Új hozzászólás Aktív témák