Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz #65675776 #865 üzenetére

    Jó de minek 100% saját építés?

    Sokkal hatékonyabb az, ha fogunk egy jó minőségű gyári makettet alapból és hibáit saját készítésű dolgokkal javítjuk, a hiányzó részleteket pedig saját magunk készítjük el vagy jó minőségű kiegészítőkkel pótoljuk.

    Én a végeredményt tekintem mérvadónak, te pedig a munkát.

    Az én szememben ez pl: [link]

    Szóval én szememben másodlagos, hogy ezt ő faragta ki egy műanyagtömbből vagy vett egy makettet és szépen megcsinálta.

    A végeredmény számít, az én szememben. Azt hogy azt állítja hogy ő készítette fából vagy gipszből(ezekről a dolgokról nem sokat tudok), azt vagy elhiszem vagy nem. Max arra gondolok, hogy minek, biztos hogy pontos? Mondjuk ilyet is csak részlegesen lehet, mert mondjuk a lánctalpat hogy?

    Eredmény szempontjából szerintem igenis szintlépés ha jobban kidolgozunk egy makett részleteit és az szép és látványos.

    A munka szempontjából lehet hogy az a szintlépés, hogy magunk faragjuk ki. Szerintem ez inkább a régi időkre volt jellemző, amikor még nem volt ilyen választék.

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

  • Reno7

    senior tag

    válasz #65675776 #865 üzenetére

    És ezek 3D nyomtatóval készülnek? Vagy faragják?

    Egyébként mikor még régebben maketteztem, jó pár Revell szárazföldi járművem volt, de botrányosan rossz minőségűek voltak, ahhoz képest hogy az egyik legnagyobb makettgyártó termékei, volt olyan is amit nem lehetett összerakni, annyira deformált volt, kíváncsi lennék hogy ma is ilyen botrányos ez a márka?

    [ Szerkesztve ]

    My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

Új hozzászólás Aktív témák