Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensei

    tag

    válasz rlazol #38 üzenetére

    ''Természetes, h a vadász nem azért megy ki, h vadgazdálkodjon, de azzal h kimegy azt csinálja! ''

    Pontosan erről van szó. Szórakozni megy ki, szórakozásból öl.

    Nem vagyok hülye, csak van a fejemben néhány hibás szektor.

  • MichaelSD

    őstag

    válasz rlazol #38 üzenetére

    riazol, ne bántsuk egymást. Lehet hogy szerinted semmi fogalmam nincs a a témáról, de elég biztos vagyok, hogy több vadászaton vettem részt mint Te valaha fogsz. Mondjuk ez nem az én érdemem mivel a családban mindenki vadász vagy erdész.....

    Ugye nem akarod azt mondani, hogy a Magyaro. vadászterületek olyan jók mint 10 vagy 20 évvel ezelőtt?
    A vadásztársoság meg tudjuk, hogyan működnek, ha kell az anyjukat is kilővik. Mint mindig tisztelet a kivételnek, de történeteket tudnék mesélni...

    De ez csak a kisebbik baj. Amiért én nem szeretem a vadászatot, hogy a sok bunkó kimegy vadászni és legszívesebben gépuskával lőné a vadat. Egy terítéket se csinálnak meg ma már rendesen, nem tudják hogy kell viselkedni, stb. A vadászat is, mint pl. a golf, is tömegsport lett. Csokolom, innetől fogva, többet és nagyobbat akarnak az emberek. A vadászat nem erről szól. Olvass egy Széchényi Zsigmond vadász beszámolót! Azért azok a vádászok és a mai vadászok között volt kis különbség viselkedésben.

    Különben semmi gondom a vadászattal, mint olyan, csak elbunkósodot.

    Különben a lokális (nemzeti) vadgazálkodás elég hülye ötlet, mert csak reagál. Nemzteközi szinten meg ami van siralmas.

    [Szerkesztve]

    XMPP: sdmichael@kdetalk.net

Új hozzászólás Aktív témák