Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Erre válaszolnék:
    Direkt visszaolvastam nem találtam számlaszámra való utalást 1 priviben sem, gondolom akkor is ilyen rugalmas lehettél mint most, nem pakolgatok félre, csak olyanoknak akik már letettek valamit az asztalra, mellesleg ha megvan ez a privid küldd el légyszi mert kíváncsi lennék rá :U . Mellesleg ha figyelmesen elolvasod az aláírásomat akkor ha gyors akarsz lenni felhívsz, bármikor bárkinek felveszem. Nem bosszú amiért beírtam, hanem azért mert jogos. A helyszín és időpont egyeztetés úgy működik, hogy mindketten mondunk helyszíneket és amelyik szimpatikus ott találkozunk, Te mondtad a Kerházat, én mondtam az Átriumot, azt mondtad megfelel a hely is meg az időpont is, bár emlékeztettél akkor is a multkori gyaloglásodra, ami most sem érdekel mert nevetséges. És nem azért nem mentem első alkalommal is a kocsitól a tecsóig mert lusta voltam, hanem mert nem akartam hogy vizes legyen a VGA, mivel nem igazán volt neki csomagolása OEM lévén ugyebár. És van bizony mikor kiborul a bili, ma az volt, felemeltem a hangom, nem kicsit, és miért? Azért mert nem vagy képes felvenni a telefont, hogy szólj, bocsi nem tudok odaérni, hanem lengén mondod hogy a városban vagy, menjek oda, sajna nem érek rá kóricálni a városba bárki kedvéért mert az utolsó pillanatban úgy dönt hogy mégsem jó neki a hely, jönnöm kellett melóba gondolom tudod mi az. Szórakozni máshol is lehet velem nem. Én eddig mindenkivel igyekeztem maximálisan korrekt lenni, üzlet során és azután is, és Én is ezt várom el másoktól, ez így megy felénk.
    A kiabálásért elnézést kérek, lehet túlzás volt. De a fekete pontod akkor is jogos szvsz.
    Kártérítést nem kérek köszi, nem vagyok az a fajta aki pár deci benzinért nyavalyog, nem 1 alkalommal furikáztam jópár emberkét ha netán gyalog jött, mindenféle viszonzás nélkül amit ma sem várok, még talán téged is elvittelek volna anno, ha nincs akkora arcod, és nem beszélsz olyan fennhangon. Mellesleg akkor sem kellett volna elmenned a bejáratig, mert ha jól emlékszem 2-szer is elmentél mellettem annak ellenére, hogy pontosan elmondtam, hol állok és mivel, persze akkor sem kellett volna dekkolnod sehol ha felemeled a telefont ehelyett vártad a sült galambot... Mindegy...

  • válasz Bordoi #309 üzenetére

    Ez jogos :K A "rangnak" semmi köze ahhoz, hogy mennyire korrekt 1 ember, volt nekem már üzletem 1 napos újonccal is akitő sokan tanulhatnának hozzáállást és korrektséget, de gyűlt már meg bajom inkorrekt addiktokkal is sajnos. bár az tény, hogy a frissen regisztráltakkal picivel több a probléma mint, pl 1-2 éves regessel :R épp most is 1 500 akárhány napos iszonyúan elfoglalt újonccal bajlódom, mert sajna elkeverte a feladóvevényét a porcinak amit nekem küldött, el, és persze amikor a pénzt kellett utalnom sürgős volt, most már meg nem igazán :W Várok még a héten aztán osztok megint 1 pöttyöt ha nem lesz fejleménye a dolognak. :(

  • válasz Oczu #316 üzenetére

    Tegnap este végre be volt kapcsolva a telója, és fel is vette :Y Persze az 1. mondata ennyi volt: " szar alak vagy, nagyképű szaralak vagy" és ezt párszor ismételgette, sőt még kombinálta is :DD Ja meg hogy jön Pécsre, meg hogy elutalta a pénzt, (ami persze nem jött meg, gondolom arról sincs bizonylata :U ). Meg hogy jövök ahhoz, hogy a Vaterás nevét meg a többit kiírom, én kérdeztem, hogy mit tett azért, hogy bízzak benne azon kívül, hogy a telefonja folyamat ki volt kapcsolva, és azon kívül, hogy 1-2 mondatos válaszokra méltatott csak, amik persze szintén semmitmondóak voltak. Határidő munkája volt aszongya, meg hogy 3 gyereke van Ő nem ér rá, mondjuk ezek szerint kissé feledékeny is, mert a multkor még 4 volt :U És a sok szitkozódás közepette, mikor a feladóvevényről volt szó, akkor mondta ki a lényeget: "Elkevertem, emberek vagyunk" :C az én szememben biztos nem, mindegy biztosítottam róla ma reggel priviben miután megint csak nem jött vissza a számlámra semmi, hogy feljelentem, ha neki számít az a pénz, és ér ennyit akármennyi gyerek mellett, akkor nekem is. Majd máskor meggondolja, hogy visszaéljen-e az emberek jóhiszeműségével és bizalmával vagy sem ;) Mellesleg próbáltam még közbe magyarázni neki, hogyha 1 picivel több hajlandóságot mutatott volna, és utánajárt volna a dolgoknak, és segítőkészebb lett volna, akkor vártam volna türelmesen, de nem mondott semmit :W mindegy , majd jövök a fejleményekkel :DD

  • Erre válaszolnék. 3 nap, az 3 nap, ha azon belül van még akkor kutya kötelességed visszavenni, és az esetleges garit intézni, és ha úgy kívánja a vevő akkor vissza is illik(kell) venned. :R

  • válasz RI/OS #388 üzenetére

    Nem szó nélkül kell visszavenni, hanem előtte alaposan átnézni, és ha valóban nincs rajta fizikai sérülés, és kiderül, hogy nem szétb@szta, csak épp meghibásodott, akkor sajna vissza kell venned nincs mese, 3 nap az 3 nap, ha épp a 3. nap volt ideje kipróbálnia, az még akkor is belefér a próbagariba. Ez így korrekt szvsz :R

  • válasz B-L-A-C-K #404 üzenetére

    Ha a próbagari alatt derült ki akkor igen. Akkor meg főleg ha erre a "pici" hibára nem hívtad fel előre a vevő figyelmét...vagy kárpótolhatod is ha így is igényt tart rá, fizess neki vissza 1-2 ezrest ha belemegy, ha meg kéri vissza a pénzét, akkor nincs mese, fizetned kell.

  • válasz Pizzu #573 üzenetére

    Az "úriember" egyértelműen a tudomásomra hozta priviben, hogy esze ágában sincs visszafizetni a pénzed, úgyhogy én most kitettem, javaslom keresd meg a többi károsultat is, és együtt jelentsétek fel.

Új hozzászólás Aktív témák