Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • De4d

    őstag

    válasz jeni #545 üzenetére

    Csak hogy amit állít az is hazugság egy szóval nem írtam hogy 30ért akarom megvenni az ő oriciját csak annyit h kb annyit érhet egy gari nélküli lehasznált cucc és itt a ph-n bizony árulnak 35ért is ugyanilyen procot ergo 41et az övé nem ér, árulja ha akarja ennyiért, én nem sértegettem semmivel, amit olvashatod írta a levelébe hogy 1 hó garit vállal aztán már garis még csak nincs meg a levele, ez mi hogy képzeli, és ezt alapból nem említette, ergó átvágós és ezen felül sértegető, fikázós a levele, és valótlan dolgokat állít.
    Itt az én levelem is bizonyítéknak:

    Ez komoly? Áh felejtős akkor 41-42k újonnan 3 év garral.
    Ennyiért senki nem fogja megvenni még ha új lenne se, nem hogy rendes gari nélkül, nembántásból mondom.
    Itt a ph-n az a lényeg h valamivel a bolti ár alatt kaphatóak a dolgok, de ez az ár-érték nem hogy alatta nincs hanem jóval felette, ez a proc gari nélkül idősebb mint 3 év akkor tán 30at ha ér.
    Vannak itt akik ezt a procot 1-2 év garral adják 33-35ért.

    Hol írtam én azt pl. hogy én 30ért akarok ilyen procit venni? Csak azt hogy az ő lehasznált és akkor kitudja garos e még meg mennyi idős kb 30at ér.
    :((
    Hazug--átverő--sértegető, Mondja valaki hogy nincs igazam..:S vagy, hogy igen és lenyugszom. :W

    [ Szerkesztve ]

    Minden jó, ha a vége jó!

Új hozzászólás Aktív témák