Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jeni

    félisten

    Sajnos a hege232 állandóan aszal jött a viták követően,hogy 60-70 piros pontja van,ellenben az enyém csak 3db :Y és a regisztrációt tekintve én 2005 körül regéztem és a hege232 csak 2009 évében
    Arról nem is szólva,hogy állandóan követelte a piros pontokat holott ő csupa újoncoktól kapta meg és azokkal kereskedett,gondolom őket is átverte rendesen,akkor is kérte a piros pontokat mikor még a csomagot sem kaptam meg időben,nekem kellett felhívnom a figyelmét,hogy fáradjon el a falubeli kocsma melletti postára a gyerekkori ismerős nénihez és kérdezze meg,hogy akkor hol is csomag?
    engem is a két videokártyával vágott át és a 2x256DDR ramokkal eltérő frekiset mely az egyik 400MHz a másik 333MHz,akkor ez miért ment együtt a lapban. Holott arra nekem 1db 512 DDR ramot mondott,ráadásként az egyik 256 DDR1 ram totál rossz volt.ráadásul arra hivatkozott,hogy nála letesztelve ment a gépében. Még a videokártáyra is azt mondta ,hogy jó :W Az Asrock lapban a gyári driverrel és a win7 alap meghajtó programmal sem ment rendesen,állandóan csíkozott.

    természetesen a fenti megjegyzés a hege232-nek szól :R
    bár tény és nem vitatható a hegeanabol és a hege232 egy időbeni eltűnését és feltűnését a P.N-n ráadásként az avatar kép is azonos,minő véletlen egybeesés :Y
    de kizárólag az írásom a hege232-nek szól és ha az illető ráismer önmagára,akkor gondolkodjon el a ténykedése alapján

Új hozzászólás Aktív témák