Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wlac

    Ármester

    válasz gyuromoj #414 üzenetére

    Meglett a Demon's Souls platina is. Kár hogy nem élnek a szerverek már, így kicsit nehezebb volt, de messze olyan kemény, mint sokan gondolják.

    Fura mód egyébként a From Software játékokért én sem vagyok annyira oda. A Salt and Sanctuary-t szerettem, a The Surge szintén nagyon bejött és a Nioh is remek élmény volt (ez utóbbi platina még várat magára), de maga a Dark Souls széria és a Bloodborne egyszerűen nem fogott meg. Játszogattam vele, nem volt rossz, de nem éreztem a motivációt a folytatásra. Túlságosan nagyok voltak a terek, és szimplán unalmas volt folyton backtrack-elni. A többi souls like játéknál nem éreztem ennyire zavarónak ezt, bár lehet hogy szimplán arról van szó, hogy kevésbé kidolgozott a pályafelépítésük.

    A Demon's Souls platina onnan indult, hogy öcsém, a nagy Dark Souls rajongó teaselt vele, mivel azt még ő sem csinálta meg, mondván sokkal fapadosabb, mint az általa imádott széria, és sok elemében nehezebb is. Challenge accepted, gondoltam, és rá kellett jönnöm, hogy bizony ez egy elég egyszerű játék, legalábbis a hírnevéhez képest.

    A platina egyébként nem nehéz, ha valakinek bejön ez a stílus, nyugodtan essen neki, a legnagyobb szívás a farmolás, de egyébként semmilyen extrém dolgot nem követel meg az embertől. 60 óra és 3 végigjátszás alatt lett meg a platina, állítólag egy alatt is meglehet csinálni, ahhoz azonban nagyon szigorúan követni kell a szentírásokat, amikkel azonban én nem akartam csökkenteni a játékélményt.

    [ Szerkesztve ]

    “A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

Új hozzászólás Aktív témák