Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kezo0

    addikt

    válasz cigam #49788 üzenetére

    Megjegyzem, nem sokat érsz a kéttuneres saját boxszal sem, ha csak 1 db mediacardot teszel bele, ugyanis idegen (azaz nem UPC-s) eszközökben minden tunerhez külön kártya kell, ha mondjuk egyidejűleg két kódolt adást akarsz rögzíteni (vagy egy kódolt nézése mellett egy kódoltat rögzíteni). Csak a UPC-s Cisco (és a még korábbi Philips) box teszi lehetővé, hogy egyetlen kártyával ne csak 1 db kódolt műsort vehess fel.

    Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

  • Dr. Oid

    aktív tag

    válasz cigam #49788 üzenetére

    Ez igaz, nyilvan mindenkinek mas fontos. En peldaul a ket tunert meg a tavrogzitest nem tartottam annyira fontosnak, aztan lam, amire ramentem, az meg egyszeruen nem mukodik.

    A HBO videotar kvazi ugyanaz, mint a HBO Go - igy is tunt fel, hogy ami tableten van, az miert nincs a mediaboxon? Egyenesen ijeszto hozza nem ertesrol vagy totalis, cinikus ugyfelek figyelmen kivul hagyasarol szol az, hogy az uj, terjeszteni kivant boxukhoz adott szolgaltatashoz egy uj streaming szerver(rendszert) csinalnak, majd arra nem toltik fel a tartalmakat. Wtf? Ez ep esszel felfoghatatlan, hat sajat maguknak vagnak ala. Es meg egyszer leirom, nekem nem teszt eszkozt adtak, nem teszternek szerzodtettek, hanem rendes elofizeto vagyok, ennyi. Nem mellesleg ezt ha akarnam, se tudnam megoldani, mert a szoftvert es a mogotte levo tartalomszolgaltatasi rendszert toltak el, de nagyon, es meg csak el sem ismerik, hanem kamuznak osszevissza.

    Jelen helyzetben azt csinaljak, hogy minel tovabb huzzak a megoldast, annal nagyobb elegedetlen ugyfelallomannyal kell majd szembenezniuk, ha tobben cserelnek uj boxra, ha nem tudjak visszaszerezni a regi Ciscokat. Engem pont nem erdekel, hanyan fognak szerzodest bontani, nekem epp eleg, ha engem megszivatnak :)

    [ Szerkesztve ]

  • tomp

    félisten

    válasz cigam #49788 üzenetére

    Igen villám. Vagy maga Bruce Willis küldte a boxra az aszteroidát...
    Nálam a boxban 0km-es állapotában szorult a kártya. Mindenkinél szorul. 2hét elteltével a magas hő már megtette a hatását és valami elengedett belül. Elég volt az előlapra fordítani a boxot és kiesett a kártya. Amit 2héttel előtte csak fogóval tudtam kivenni. A kártya szélein körbe enyhe fodrozódás alakult ki. Cisco boxban a mai napig sértetlen állapotú a kártya.
    Kérlek próbáld ki 1hónapra a Horizont!

Új hozzászólás Aktív témák