Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • villifog

    tag

    válasz Amazonas #110442 üzenetére

    Szerintem nem igazán célravezető az a megoldás, ha egy szerelés (legyen az a végponton, vagy oszlopon, vagy alépítményes hálózaton), más végzi el (most a szerelés minőségéről nem ejtenék szót), és ezt Neked kéne javítgatni. Te sem szívesen dolgoznál más után, illetve rengetegen mondanák azt (csinálja meg az aki elkezdte).
    Nekem az a véleményem, hogy egy munkát (jelen esetben egy bekötést), csak egyszer kell megcsinálni, de azt 100%-ban jól.
    Személyes véleményem: csak egy fajta elosztót engednék tenni egy lakásban (szimmetrikus 4-es osztó), illetve rengeteg helyen van bekötve csillapító egység, ilyet meg pláne nem, még ha több kábel is szükségeltetik a bekötésnél ez hosszútávon akkor is célravezetőbb lenne. Szerintem a tegyél be ilyen elosztót, vedd ki a csillapító egységet, így kösd be az elosztót, hogy jó legyen a vétel, nem is kellene írni.

    "Ha ez ilyen egyszerű lenne... Ezzel a megoldási lehetőséggel szerintem ők is tisztában vannak..."

    Akkor tenni kell ez ellen, mert előbb utóbb nagyon magas lesz a kötbér mértéke, illetve a sok hiba miatt úgy gondolhatja az előfizető, hogy szolgáltatót vált.

    Nekem az a véleményem, meg kell rendesen fizetni az elvégzett munkát, de meg is kell követelni azt. Ebben az esetben a hibák mértéke is jelentősen csökkenne, kevesebb kiszállás szükségeltetne, jobb lenne az előfizető elégedettsége.
    Sajnos itt szükség van pénz, paripa, fegyver-re, tehát amennyiben szükség van több szakira, akkor szükség van.
    Azt meg nem hiszem el, hogy nem találsz képzett munkavállalót, csak rendesen meg kell fizetni.

Új hozzászólás Aktív témák