Hirdetés

  • Alan Wake II: Night Springs teszt

    gp Hirtelen, egy E3-pótlék rendezvényen került bemutatásra az Alan Wake II első kiegészítője. A Night Springs három játszható karaktert is ad – de egész biztosan nem azokat, akikre gondolnál.

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

  • RISC-V alaplap a Framework Laptop 13 notebookhoz

    ph A szabadon szerelhető, bővíthető noteszgépbe a DeepComputing jóvoltából kerülhet a nyílt platform.

Új hozzászólás Aktív témák

  • s_a

    csendes tag

    Sziasztok, valamit elkavartak a Vodánál, mert egy kvázi-új szerződés miatt (maradtam volna ugyanabban a csomagban, csak aláírtam volna még egy évet - de végül visszaléptem) küldtek egy CH7465VF modemet. Nekem a régi CH7465LG (fehér) CB-on van, és semmi bajom vele. Érdemes váltani az újra? Nem nagyon találtam érdemi információt az újról, amit láttam, az alapján nem váltanék, és csak egy cseh nyelvű pdf-fel futottam össze, azt meg nem nagyon értem :/
    Ami nem csehül van, abból az jött le, h kb ugyanazt tudja mnd a modem, mind a router része. De persze nem olvastam végig. Van esetleg valaki akinek van saját tapasztalata a váltásról?

Új hozzászólás Aktív témák