Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • radio100jozs

    őstag

    Én nem tapasztalom, hogy probléma lenne a felmondásokkal, az ÁSZF-ben elég konkrtan le van írva a teendő.
    Nekem is február 5-én járt le a hűség, ezért rászámolva a 8 napos felmondási időt is január második felében ajánlott levélben elküldve felmondtam a hűség idő lejártát követő nappal a szolgáltatást.
    Majd jött rendesen a következő havi számla február elején, de nem idegesítettem magamat, hisz a felmondás az ÁSZF szerint él. A hét elején meg hívtak, hogy akkor rögzítették a felmondást a jelzett időponttal, de azért még tettek ajánlatokat, de mondtam, hogy nem kérem, KTV-t kötöttem be, említette az ügyintéző, hogy a számla tárgytalan, nem kell fizetnem semmit. Majd ebben a pillanatban inaktív is lett a szolgáltatás. Mondta, hogy küld levelet, amivel az STB-ket vissza tudom szolgáltatni. Én még nyertem is, mert majd 1 hétig ingyen használhattam tovább a szolgáltatást, és nézhettem a HBO-t.

    Ennyi, felesleges itt parázni, meg rohangálni mindenféle hivatalokhoz, attól még a dolog megy, mert te nem azonnal kapsz rá választ.

Új hozzászólás Aktív témák