Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gaben92

    őstag

    válasz Gaben92 #10703 üzenetére

    Beszéltem a fejlesztővel, azt mondta nyugodtan csináljak saját forkot mert neki igazából csak plusz meló. Közben észrevettem, hogy én még az 1.5-ös verzióval dolgoztam, szóval lehúztam a legújabb 1.6.6-ot ami alapján elkészült a végleges UPC Live TV Kodi addon. :K

    GitHub-on fent van, csak le kell tölteni és telepíteni.

    Ami változás az előző "nyers" verzióhoz képest történt:
    - Teljes magyar fordítás leszámítva 3-4 szöveget mert őszintén szólva fogalmam sincs mit csinál a funkció és nem akartam félrefordítani.
    - Miután az addon legenerálja az m3u és epg fájlt automatikusan kitölti neked az IPTV plugint ha lusta vagy.
    - Ha valami miatt nem menne az m3u/epg generálás akkor az addonon belül is elérhető az élő műsor (erre van egy külön csúszka a Videótár részen)
    - Ami korábban működött az most is működik, tehát Élő TV és videótár 1 hétre visszamenőleg, csatornaikonok és teljes EPG akár 1 hétre előre
    - Van egy "Library/Könyvtár" nevű extra funkció még alpha státuszban ami fogalmam sincs mire jó. Jelenleg minden üres, lehetséges, hogy nem megy UPC Direct alatt, vagy csak valamit módosítani kellene hozzá.

    Tapasztalatokat, észrevételeket (helyesírási hiba, valaki rájön mire jó amit nem fordítottam le) szívesen veszek, de még mindig nem igazán értek a pythonhoz. :B

    Képek:


    [ Szerkesztve ]

    If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

Új hozzászólás Aktív témák