Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zolkaa

    újonc

    Üdv!

    Sokat olvasgattam eddig a témával kapcsolatos hozzászólásokat! El kell, hogy mondjam, miután megrendeltem a telefont - itt meg kell jegyeznem elsőre beleszerettem - kicsit elkeserítettek az Umi Zeroval kapcsolatos hírek. Mivel még akkor nem tarthattam a kezemben, azt hittem ez egy nagyon nagy mellényúlás volt a részemről. De amint a kezemben foghattam, minden kételyem eltűnt :D

    Egy kis részlet, hogyan is jutottam hozzá:

    Megrendeltem 2014.12.08-án... Én kis naiv azt hittem még az év végén a kezemben tarthatom...hát nagyot csalódtam... 2 hét várakozás után, ami a fizetésnél ( processing )-ben teljesedett ki, gondoltam írok már, hogy mi is lehet a baj?! :D Egyébként a Tinydeal-ról rendeltem. Nem lehet egy rossz szavam se, mert live cheat-en keresztül azonnal válaszoltak, nem egy sablon szöveggel, nem ctrl+c ctrl+v módra... De rengeteget vetítettek... Várj ennyi napot, mert nincs készleten, várj annyi napot mert nincs készleten... Megpróbáljuk a leggyorsabban stb... Addig jutottunk, hogy már majdnem refund lett a vége, mire egyszer csak ( Dec 22.e ) küldték a mail-t, tracking számmal együtt, hogy postán van... Mondom véééééégreeee(!!!!!!). Na de csak itt kezdődött még a leves :D Vártam csak vártam.. Minden nap ellenőrizve a csomagot merre jár :D Jött is az szépen, de Magyarország határában igen csak elakadt xD 2015.01.04.-én ért be az országba... és csak ültek rajta... Engem meg a fene evett meg... Minden nap postás kérdezés, izgulás egyebek :D Majd egyszer csak 16.-án csengetett a postás :) Nagy ujjongás, rohanás az átvételért :) Kibontottam, és itt jött az a bizonyos minden kétely eltünt :D Minden pont olyan volt mint ahogy elképzeltem.. a telefon, a szín tehát minden.
    Még aznap gyors ROM frissítés, és azt kell mondjam, nem tapasztaltam igazán lényeges problémát vele... A kijelző csodálatos, teljesen frankó képet csinál, és álom gyors ( Előző telefonom egy Huawei Ascend Y300, gondolhatjátok mekkora változás volt az Umi ).

    A tapasztalatokat amit ti előttem hozzászólók érzékeltetek, mind magamévá téve, lefrissítettem a Gmail alkalmazás, és a google hangalapú keresőt ( ezekkel macerált kicsit előtte ), Instant restartom még nem volt,pedig lassan második hete nálam van :) Jó benne a közelség érzékelő, az iránytű is. Egyszóval, nekem nemvolt csalódás a telefon. Egyetlen egy problémám van csak,hogy a Jedy trükk nem megy a képernyővel... Nekem az is tetszett még frissítés előtt :D
    Na és hogy kerek legyen a történet, kaptam hozzá előre hátra screen protectort, és a napokban a Zero logoval ellátott tok is megérkezett :D 2 telefont rendeltem egyébként, az Umi-t és egy DG900 Turbo 2-őt a páromnak, és persze,hogy vámmentes lett mind a 2 :P ;)

  • Zolkaa

    újonc

    Gyorsan végig olvastam az új Update-el kapcsolatos hozzászólásokat :D Nem nagyon kecsegtetnek, sok jóval, de mivel én 3.03-óta nem frissítettem a telót,gondoltam eljött az ideje :P Igaz hogy eddig semmi problémám nem volt a telefonnal, remélem ezután sem lesz xD :) Később jelentkezek a hírekkel :D

  • Zolkaa

    újonc

    Sziasztok!

    Rootjoyal nézelődtem és láttam h van fent új UMI ZERO V 3.10! Ki mit tud róla?

  • Zolkaa

    újonc

    Sziasztok!

    Van egy kis gondom.... Le akarom frissíteni a telót, de sehogy sem megy :/
    Rootjoyal próbáltam először, mivel már nincs fent a v3.09 így a v3.10el próbálkoztam... egy darabig eljut majd valami problémája lesz... Mintha nem volna rootolva a teló... de ebben nem vagyok biztos.
    Utánna jött az SP flash... na az majdnem az őrületbe kergetett... Keeperv85 kollega v3.09ét próbáltam felrakni de sehogy sem megy... letöltöttem az sp flasht, az usb drivert is Keeperv85 romját is, elindítottam az SP-t, megtörtént a scatteer loding file betöltés... megcsinálja szépen, majd jön a downloading, kikapcsolom a telót, kihúzom, vissza dugom hangerő le gomb nyom, majd vár egy kicsit és kiírja h nincs parancs! Felette meg egy " halott" android a2d2 van xD :D Egyszerűen nem tudom mi lehet a gond :(

    a válaszokat előre is köszi :)

    Ui: Az probléma lehet hogy windows xp-t használok?? Sajna csak ez van mert kaki a lapos nem bír el jobbat :(

Új hozzászólás Aktív témák