Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #14595328

    törölt tag

    válasz gabor7th #23 üzenetére

    1. ?
    2. Igaz, végülis az abakusz is tekinthető számítógépnek! Mond valamit az, hogy ENIAC?
    Előbb valóban pontatlanul írtam, "2. vh alatt is volt kémkedés, kódfejtés és számítógép még a környéken sem" -> 2. vh alatt is volt kémkedés, kódfejtés, de számítógép még a környéken sem. Igaz már jópár éve érettségiztem töriből, de ez azért még megvan.
    Értsd, a maihoz valamennyire is hasonlító számítógép. Snoop-y rátapintott a lényegre: abban a korban nem volt meg a szamitasi kapacitas hozza

    3. A témához annyira van köze a Fecebookodnak, hogy adatbiztonságról, kémkedésről probálsz megmagyarázni valós vagy valótlan dolgokat. Ha már ennyire szakértő vagy, gondolom nem kérdés, hogy miért is kérdeztem.

    4. De még mennyire, csak sikerüljön! Mutass cikket arról, hogy ez sikerült!

    5. Ha a céget törvény kötelezi, oda kell adnia, amit kérnek. Puffoghat érte, csak legtöbb esetben semmit sem ér el ezzel. Nem tudom pontosa milyen törvények vonatkoznak IT cégekre Amerikában, de terrorizmusra hivatkozva bármit meg lehet tenni.

    6. Mutass infót, hol törték meg pl. az OneDrive-ot, Google Drive-ot? Az nem érdekel, hogy adathalászok megszereztek accountokat, vagy feltörték Pistike 12345-ös passát.

    6a: Ne hasonlítsunk már egy "kis" weboldalt egy cloud szolgáltatáshoz!
    6b: Például?
    6c: Könnyen? Például mit?

    7: Eszem ágában sincs meggyőzni! Nem vitatkozom tovább, legyőzöl a rutinoddal...

Új hozzászólás Aktív témák