Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz SeniorTilla #4155 üzenetére

    iszonyatos nyomás alatt van ma itthon egy online kiadó, IT témakörben végképp. mi is. örülünk, hogy luk van a seggünkön, még az ilyen 300e ft-okért is meg kell feszülni és megbecsülni (még ha ez most önellentmondás is, mert ugye éppen az elhanyagolt bugról van szó). közben persze a költségek nem változtak. az apró nekünk stratégiai dolog, nem tehetjük meg, hogy lemondunk róla, ennyiben tehát meg tudlak "nyugtatni": maradni fog, és nem teheti meg, hogy lemorzsolja a usereket. ha visszakerül hozzánk, legalább normálisan működni fog, ahogy a többi oldal is.

    könnyen lehet, hogy egy füst alatt ki is csontozzuk, és úgy vesszük át, hogy a funkcionalitást is átgondoljuk és kicsontozzuk. bár ez kapásból egy fél+ éves melónak hangzik.

    a legtöbb gond egyébként a szinkronnal van a szerverek között, ez meg ugye automatikusan megszűnne, ha visszakerülne.

    hosszútávon nem kell aggódnotok szerintem, rövidtávon meg semmi igazán megnyugtatót nem tudok mondani, az lesz, mint eddig: ha ronda bug van, megpróbálják javítani. ezt most a múlt hét után leadtam riportba még több linkkel stb.

    ---

    tényleg off és tényleg igazából a maszek problémám, csak annyit akartam írni a korábbi posztban is erről, hogy egyszerűen képtelen vagyok már görcsölni az aprón. olyan szinten felemésztett az elmúlt 3 évben, hogy arra is csak megrántanám a vállam, ha behalna :( (nyilván nem, de érted..)

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Aktív témák