Hirdetés

Aktív témák

  • Mayweather

    tag

    Hát nagyon szépen köszönöm a Hardverapró site-nak, hogy egyoldalú döntéssel, ki fognak tiltani egy olyan vásárló miatt, aki azt sem tudta hogy kell beszerelni az asztali számítógépébe, egy videókártyát. (és ez enyhe kifejezés)
    Továbbá... Erősen valószínűsíthető hogy a vevő ilyen "nagy tudással" kárt okozott az általam eladott videókártyában.
    Majd persze követelte tőlem vissza a vételárat "a hibás a kártya" címen.
    A moderátor (domperke) csak az ő oldalárol vizsgálta meg a helyzetet. Én hiába írtam le az én szemszögemből az eseményt, a kitiltott mégis én leszek. Pedig ugyan annyi az esélye annak, hogy a vevő okozta a kárt, mint az, hogy esetleg én adtam el neki hibásan.
    A döntés mégis az, hogy csak én lehetek a ludas!
    Igaz vállaltam 3 nap próbaragit, de rendeltetés szerű használat mellett, és nem arra hogy a hozzánemértésből eredő esetleges károkért én feleljek, és majd vásároljam vissza a "hibás" (1 DVI kimenet men működik) terméket!
    Ezt figyelmen kívül hagyta mindenki, és persze én csak is úgy adhattam el a vevőnek a terméket, hogy az már alapból hibás volt. Hát naná... Valakit muszáj hibáztatni ugye... És az a valaki ki más is lehetne? Hát az eladó ugyebár...
    Unfair!!
    És erre csak azt tudom mondani hogy: NO COMMENT!
    Részemről ennyi...

    Mindenkinek szép napot!

Aktív témák