Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    szasztok
    segítségre volna szükségem....tegnap édesapám gépezés közben véletlenül elállított valamit a tv out kimeneten, és azóta nem tudom csatlakoztatni a tvre...biztonság kedvéért megnéztem a kábeleket jól van e bedugva, és az ok. A gond hogy a Speciális beállítások - Megjelenítő eszközök között a tv aktiválása le van tiltva, ott van mellette a pirosan áthuzott kábel skicce, vagyis mintha nem lenne kábel csatlakoztatva, pedig be van dugva
    a másik amit én észrevettem : a kábel mindig a vga hoz van kötve, ugye ekkor a windows indítóképernyője el van méretezve, mivel változik a képfrissítés...nah az első gyanús dolog az volt hogy restart után ez sem történt meg, normális indítóképernyő jött, annak ellenére hogy ez mindig ilyen volt, ...miután megkérdeztem mit állított el, azt mondta hogy csak a másodlagos megjelenítőt csatlakoztatta (ekkor az ikonok neve ilyen hüle kék téglalapba került) miután ezt leválasztottam, az ikonok okésak lettek, csak az öszekötés nem sikerült...létezik hogy valahol a Speciális beállításokban letiltotta a tvut kimenetet ?
    Előre is köszi

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák