Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hieronymus

    addikt

    LOGOUT blog (1)

    válasz Z.É.T. #64949 üzenetére

    "Hajhullás, alvászavar, terhelésre jelentkező szapora szívverés, akaratlan izomrángások, stressz tűrés csökkenése, hőhullámok, szédülés, fülzúgás... "


    Ezek nagy része nem long vagy postcovid.
    A covidnak "csak" annyi köze van dologhoz, hogy ezen tünetek kialakulásának tempóját felgyorsítja. Jó esetben a szervezet regerációs képessége képes megszüntetni a tüneteket. Egy időre

    "olyan mint egy nyári influenza"
    Inkább csak allergiás tünetek. A nyár nem kedvez az influenza vírusoknak sem.

    "Nem hallottam még azt egyetlen influenza után sem, hogy post-influenzás tünetei, vagy long-influenzás tünetei voltak. "
    Ezek a vírusok nagyjából egy évszázada vendégeskednek bennünk. Az első pár évtizedben szelektálták az emberiséget. A nagyon reakcióképtelen "vérvonalakat" eltüntették.
    Nagyjából 60 éves kor a nagy influenza vízválasztó. Fiatalabban művészet belehalni az influenzába egészséges embernek. Hatvan + X év után védőoltás nélkül, művészet túlélni az influenzát. "Egészségesen" is.

    "...olvastam egy cikket arról, hogy mennyi oltatlan halálát kb.250.000 oltatlanból kb.6000 ember halt meg a covid ideje alatt, mióta vannak az oltások és a három oltással kb 500 embernek kellett volna statisztikailag meghalnia."

    Nem szeretem az ilyen elméleti okfejtéseket. Lényeges szempontokat nem vesznek figyelembe. Nem mindegy, hogy többször oltottként, a fertőzés után mennyi idővel kap a beteg orvosi ellátást. Ha túl későn, akkor már semmi sem segít. Ha időben, akkor minden rendben. Ezek a védőoltások, illetve általában a védőoltások, nem a fertőzést akadályozzák meg. Nem tartanak pajzsot az ember elé. Az optimális immunreakció kialakulásának idejét rövidítik le.

    "Vigyázzatok magatokra"
    Egyetértek. Így legyen.

    Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

Új hozzászólás Aktív témák