Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [CS]Blade2

    addikt

    válasz Z.É.T. #52702 üzenetére

    Ez megegyezik azzal, amit én írtam. A felvetés az volt, hogy, mi kevesebbet tesztelünk, valamint, hogy több ember hal meg a kevesebb tesztelés miatt.
    Én meg azt mondtam, hogy nekem az a véleményem, hogy eleget tesztelünk, máshol velünk egy kategóriás országok sem tesztelnek sokkal többet,
    valamint, hogy nem hal meg ettől több ember. Más szigorúbb korlátozásokkal ugyanúgy csökkenthető lenne, mint a több teszteléssel, mert a pozitív tesztűek karanténba küldése csak 1 ilyen intézkedés a sok közül.

    Több lenne a tesztek száma, ha beszámolnák azokat a negatívokat, további több teszteléssel több tünetmentest találnánk meg, amitől kisebb lenne a találati %, és egy kisebb %-ot látnánk az igazolt fertőzöttek/meghalt adatnál.
    A lényegen viszont nem változtat érdemben, hogy Józsibácsi 15 gyógyszert szed, iszik, cigizik, régebben oltott vagy oltatlan, elkapja, kórházba kerül és meghal.
    Petike random teszteléssel karanténba kerülne, és nem találkoznak, az mondjuk lehet, hogy 1 alkalommal megvédi.
    De, ha pl. ez egy boltban történik meg, akkor az idősek vásárlási sávja is ugyanígy megvédené 1 alkalommal, mert elkerülnék egymást.

    Józsibácsi meg meghal akkor is, ha Szingapúrba szállítják kórházba, szóval jó eséllyel innentől kezdve még évekig vagy akár örökre el kell különülnünk tőle, hogy ne covidba haljon meg.
    Oltás segíthet rajta, ha szerencséje van.
    Frissebb oltás szintén.
    Egy jobb életmúlt is segíthetne rajta, de az már elment, az a múlt.

    Több teszteléssel, ha szerencséje van, akkor tudnánk neki nyerni pár hetet, hónapot, hogy később kerüljön sor a covid vs. szervezete meccsre,
    mert mi nem rendelkezünk annyi pénzzel, mint pl. az osztrákok, szóval van egy korlát, hogy mennyi tesztelésre lehetne erőnk, pénzünk, kapacitásunk, stb.

Új hozzászólás Aktív témák