Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr K

    senior tag

    válasz t72killer #38513 üzenetére

    "Két oltást kapott+fiatal+egészséges = kritikus állapot egyenletből szvsz egy tényező szinte egészen biztosan hibádzik,"
    Vagy nem. (Kihagytad, hogy igazi, hamisítatlan, természetes boostert is kapott korábban.) Vagy csak ilyen az emberi psziché: borzasztó, de velem nem történhetne meg. (Meghalt a szomszéd gyerek autóbalesetben: szegény, biztosan nem figyelt, de én mindig figyelni szoktam. Meghalt a szomszéd édesanyja covid-ban: biztos volt valami alapbetegsége, esetleg ő nem táplálkozott egészségesen. Stb.)

    "VAGY már nem deltáról beszélünk hanem egy ütősebb variánsról."
    Hát én minden sz.t összeolvastam, és valamelyikben említették, hogy mindenkiben mutálódik a vírus, azaz mire eljut addig, hogy épp az agyat vagy a vesét teszi tönkre, addigra már nem úgy néz ki, ahogy eredetileg belélegeztük. Csak ezek a mutánsok általában (szerencsére) nem jutnak ki a szervezetből. Erre most nincs referenciám.

    De itt van az, hogy pl. benneteket Albionban, 2020-ban nem egy bizonyos variáns fertőzött meg egy bizonyos fertőzési gócban, hanem vírus szekvenálások alapján legalább ezer különböző forrásból kaptátok az áldást. (forrás) Azaz covid és covid között is lehet (van?) különbség.

    ''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

Új hozzászólás Aktív témák