Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SH4D0W2011

    őstag

    válasz perge666 #55 üzenetére

    Szia!

    Én több hónapnyi kihagyás után elővettem nemrég, megcsinálni a maradék sztoris fuvart, de sajnos már nem olyan pozitív a véleményem a játékról, mint a kezdeti időkben.
    Nem tudom, hogy az új PS rendszerfrissítés kavart-e be nálam, amire annyian panaszkodtak, vagy a játék hibája, de mintha rosszabbul futna Pro-n, mint régebben, sokszor érezhető, hogy nincs meg a 30 fps, emellett nem is túl szép. A magyar felirat valóban plusz pont (lehetne), de a "sztori", a beszélgetések olyan irreálisak és buták, hogy lehet jobb lenne nem érteni. :DDD A térkép kicsi, méretében azóta sem bővült, egy fuvar maximum 10 perc, de a felét rakomány nélkül vezeted le, mert sokszor az van, hogy felveszed a küldetést, majd elküld a pálya másik felébe, hogy ott van a szállítandó pótkocsi. Számomra elég érthetetlen játékdizájn döntés... :U A sztori utáni random fuvarok már lehet nem ilyenek, de őszintén szólva alig vártam, hogy így befejezettnek tekintsem a játékot.
    Elég mostoha élete van ennek a játéknak, szinte megjelenés után egyből átadták egy másik csapatnak a fejlesztést, akiknek először ki kellett ismerniük a más készítette játékot, és gondolom ez a mostani helyzet is nagyon hátráltatja a fejlesztést. Az elmúlt egy évben frissebb Unity verziót kapott, lecserélték az AI rendszert, kicsit változatosabbak az utakon közlekedő járművek, van pár új dolog a térképen, meg úgy láttam a napokban, hogy jött valami festéses DLC. Ja meg megjelent talán a Switch verzió. Szóval dolgoznak rajta, nekem mégis kb. olyan érzésem van vele kapcsolatban, hogy ez már jobb nem lesz. Az említett ETS2-höz képest meg főleg fényévnyi távolságokra van a minősége.
    Ha nagyon akciósan látod, talán megérhet egy próbát, mert jelenleg tényleg nincs más ilyen jellegű kamionozós játék konzolokra. :( Az én álmom az, hogy hátha látna fantáziát az SCS Software az új generációs játékkonzolokban, de lehet bilibe lóg a kezem. Ami még említésre méltó lehet, az az On the Road, PC-s videókba belenézve a Truck Driver-től sokkal jobbnak tűnik, viszont jövő évre tolták a PS4-es és Xbox One-os megjelenését.

Új hozzászólás Aktív témák