Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Emericus Max

    tag

    Ha jó hangminőséget akarsz nagy hangerő mellett, kevés vagy nem zavaró torzítással, akkor zsebbe kell nyúlni és ez nem a 80k HUF ársávban található. Mindent a helyén kell kezelni. Én pince partira kiviszem a DENON Home 250 hangfalamat, ez nem egy partihangszóró méret, meg kell neki nafta konnektorról, de ezt egy hosszabítóval megoldom és minőségi hang lesz a pincénél. Igaz a DENON majdnem 200k HUF és még ez sem jelent semmi extrát.
    Nem probáltam a Tronsmart-ot, kínai cuccból Blitzwolf bluetooth-os hangszóróm van, az pedig vmi 15K HUF volt, de a teraszra sörözéshez az is jól szól, de nyilván nem annyira mint a DENON. A véleményem az, hogy ekkora motyóért mint a Tronsmart, nem sok a 80k HUF sem, de én biztos rádobnék még és vennék egy hangtechnikában jobban csengő márka által kínált boomboxot. Olcsó húsnak híg a leve. Engem nem is a torzítás zavarna, mert gondolom 60% körüli hangerő is durván hangos lehet már, de a BT kapcsolat akadozása már elfogadhatatlan lenne. Rendkívül zavaró lehet és nálam ez a deal-breaker...

Új hozzászólás Aktív témák