Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • r3pl4y

    aktív tag

    válasz ladisz2 #6010 üzenetére

    Szia!
    Az utolsó kérdés második felét nem nagyon értem, de az alap firmware nem tud nyomtatót kezelni de ez egyszerűen megoldható egy openwrt -vel is, amin ezt könnyedén be tudod állítani... a wifis kérdés azért fogósabb... az tuti, hogy nem lesz valami jó a jelerősség úgy abban a felállásban de lehetséges, hogy azért használható lesz... sajnos mivel laptopról van szó így adott a wifi alapból... azt tudom mondani, hogy ki kell próbálni... de, hogy jó nem lesz az biztos, max használható. túl nagy a távolság is... meg az elrendezés sem a legjobb így, hogy a router legfelül van... de majd hozzáértőbbek még segítenek majd... bár van itt erre a fórum is valahol, talán érdemes lenne megkeresned ami speciel a wifivel és annak megfelelő kiépítésével / elhelyezésével foglalkozik.

    Sajnos amúgy nálam is ez a helyzet, hogy kénytelen vagyok tetőtérbe rakni a router -t... és így a lentebbi szinteken nem valami fasza a jel erősség, de még elmegy... azonban ha lennt van a router akkor a fenti térben is tökéletes a wifi...

    [ Szerkesztve ]

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

  • r3pl4y

    aktív tag

    válasz ladisz2 #6010 üzenetére

    Illetve ha a második kérdésed második fele arra irányul, hogy lehet e távoli asztalt használni akkor igen lehet, sőt ki is lehet természetesen engedni, hogy bárhonnan el tudd érni... ezt én is használom jelenleg is, csak a portok vannak át állítva a gyáriról másikra.

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

Új hozzászólás Aktív témák