Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 7ER

    aktív tag

    válasz vargalex #16100 üzenetére

    Látom, kritizálni tudsz, de amikor hónapokkal ez előtt segítséget kértem, akkor nem volt válasz. Legalább is értelmes nem. Elvi szinten sem tudod, akkor a gyakorlatban hogy tudnád? Én megcsináltam úgy ahogy leírtam.
    Te meg csak tudatlanul okoskodsz.

    1. (Nem)Kicsit tévedsz, vagy sohasem csináltad végig azt amiről beszélsz. Csak elméleti dolgokat adsz elő. WIKI is írja a 10K ellenállást. Sajnos ez nélkül nem működik. Én végigjártam ezt az utat és mást is. Próbáld ki és majd rájössz, ha nyögsz.

    2. Nem felesleges, mert az általam használt DKU-5 soros kábel csak ebben az esetben "viszi át" az adatokat. Egyébként nem! Megint marhaságot írtál.

    3. Látod ez a nagy hülyeség. Nem kell külön TFTP szervert indítani. A PUTTY szerinted mi? Az a sorrend amit leírtam az helyénvaló.

    4. És ha mégis? Képzeld el én is görgettem amikor 4-5 képernyőnyi adat volt és valamire kíváncsi voltam.

    5. Mit is jelent a "checksum bad" ? Szőrszál hasogatásnak sem jó.

    6. Szerinted a router programja ebben az állapotában tud visszafelé menni? Egy egész irodalom van róla a netten, igazán utána nézhetnél. Nem. Nem azt mondjuk neki hogy:"boot-oljon a 0x9f020000 címről" hanem azt, hogy újraindulás után ezen a címen álljon meg a bootolás folyamata és ne lépjen tovább. -Ha már ilyen okos vagy.

    7. Mint ahogy nem ismered az egész folyamatot, csak okoskodsz. Ezzel azonban nem nekem teszel rosszat, hanem félrevezeted mind azokat akik esetleg ezen a téren "bajba kerülnek". Nem vetted még észre, hogy akkora marhaságokat beszélsz a beképzeltséged miatt, hogy az csak na. Bölcsebb lennél ha hallgatnál. Főleg akkor, ha valamit nem tudsz. Mert ugye az nem baj ha valaki valamit nem tud, de az már igen, ha okoskodik és másokat megtéveszt! És te ezt teszed.

    8. Megint marhaságot beszélsz és azt sorozatban követed el.
    Én a TP-LINK MR3420 ról irtam és nem a 1043ND-n routerről. A kettő között ég és föld a különbség! Öregem. Pont ez a baj! Annak idején amikor segítséget kértem tőletek, akkor is ez a szöveg ment: 1043ND-n ... A két készülék csak külsőleg hasonlít egymásra. Egyébként meg olyan hasonlóság van a kettő között mint Te közted és egy tojás között.
    Ja igen: "...mehet tftp-n rá a gyári firmware egyből, nem kell mindkét firmware-t feltenni...."

    UI: Okos ember vagy. De még milyen okos. Csodálom, hogy egyáltalán nem találtad fel eddig a levegővételed más egyéb módját. Talán értelmesebb lenne ezen gondolkodnod, csak úgy magadban, halkan. Mer ha mégis megszólalnál akkor orvosért kiáltanának.

    [ Szerkesztve ]

  • 7ER

    aktív tag

    válasz vargalex #16100 üzenetére

    Ami kimaradt: "Kicsivel hamarabb megoldotta, mint a te írásod keletkezett, de másoknak nagy segítség lehet."
    Ez igaz lehet, de! Hol a leírás? Ja, hogy neked is megvan a leírás csak a fejedbe? És azért nem teszed közzé, hogy később okoskodni tudj?
    Persze kézenfekvő, hogy egyáltalán nem ismered a helyreállítási folyamatot, csak feltételezed a sok kesze-kusza angol és más nyelven történt leiratból.
    Valószínűleg a Google fordítót használod és ennek következtében írsz marhaságot.
    Úgy viselkedsz mint Pista bácsi a pusztában, aki fel ül a biciklire és azt hiszi, hogy alatta van a legmodernebb technika.

Új hozzászólás Aktív témák