Hirdetés

Aktív témák

  • Flashcash

    Közösségépítő

    válasz Egon #8 üzenetére

    Tehát a megoldás kulcsa az utánpótlásnál van.
    -Több focipálya(sportpálya) kellene ahol bárki sportolhat, meg tehetség kutató emberek akik jobban körülnéznek a fiatalok között.
    -A profiknál pedig egyértelmű hogy akkor kéne nagy pénzt kiosztani ha eredmény is van, ez a klubnak is érdeke lenne.
    Hogy HW példával éljek :) most olyan a helyzet mint a magyar számtech boltokban. Bemész bocsánatot kérsz az eladótól hogy meg merted zavarni és még kérdeztél is egyet a termékről aztán jó esetben még kiszolgál. De minek törje magát nem érdekelt az eladásban, ha viszont azt mondanák neki hogy 1%-ot kapsz minden eladott termék árából valszeg más lenne a helyzet.

    +Még egy dolog eszembe jutott a kondíció.
    Ahogy néztem az új feltörekvő csapatok egyik legnagyobb fegyvere volt a vb-n az hogy mindíg az ellenfél nyakában voltak a játékosok nem nagyon lehetett lefutni őket és emellett technikailag is egész jók voltak.
    Szerintem ez az amihez nem kell órási tehetség, olyan edzéseket kell vezetni hogy a játékos végigbírja a 90 percet.
    Ha nekem a főiskolán is kellett cooper tesztet csinálnom akkor legyen valami minimum a focistáknál is ilyen téren. :)
    Pl. Ha az NBA kezdésnél Shaquille O'Neal vagy bármelyik játékos súlyfelesleggel , nem megfelelő edzettségi állapotban jelenik meg, igen szép pénzbüntetéseket kap a csapattól.

Aktív témák