Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ataman

    aktív tag

    válasz lantana #602 üzenetére

    Az én A100-asomban csak CoreDuo van, de nem nagyon hallom annak a hűtését. Igaz különösebben még nem terheltem le semmivel. De pl. Vista telepítésnél se nagyon hallottam. Az is igaz, hogy főleg akksiról használom.

    (Hozzá teszem, hogy az is igaz, hogy kezdek süketülni is...)

    Merte már szétszedni valaki a vadonatúj laptopját? Legalább annyira, hogy lássa mi lapul a billentyűzet alatt? Csak érdeklődök...

    [Szerkesztve]

    Samsung Omnia > Motorola Defy > Sony Xperia L > Huawei P8 > P10 > iPhone 12 mini

  • medve úr

    csendes tag

    válasz lantana #602 üzenetére

    lantana: ha tényleg idegesít és hideg levegőt fúj, akkor még azt megpróbálhatod, hogy a beállításokat módosíthatod, sőt, újakat - sajátot is - létrehozhatsz, elméletileg ha megnyitod (nem jobbegérgomb és kiválaszt, hanem duplakatt balegérrel), akkor a beállításokat egyenként állítgathatod, nekem a hűtéstípusra is van egy csúszka, azaz leszedhetem minimumra, nézd meg, van e nálad (habár én azt fulloson hagyom, mert a melegedéstől függően magától kapcsolgatja a ventit, azaz ha nincs terhelés, elhallgat, ha DVD-t írok, akkor elkezdi pörgetni, mintha helikopter jönne)... :DDD

    naszóval ezt még megnézheted, de csak alacsony prociszint mellett ajánlott alább venni a hűtést, habár ha véletlenül túlmelegszik, akkor sem hinném, hogy baj lenne, automatikusan lelövi magát a proci, hogy ne sérüljön, de a hosszú élettartamhoz szerintem bepróbálkozhatsz egy alacsony hűtési fok beállítással - márha nem azon van...

    egyebet nem tudok, nem hinném, hogy a Core 2 jobban melegedne, mint a sima Core - sőt, pont ellenkezőleg - dehát te is írtad, hogy hideg levegőt fúj, szóval nézd meg, de az is lehet, hogy nagyon biztonságos szintre rakták a hűtést :Y

Új hozzászólás Aktív témák