Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr Dini

    addikt

    LOGOUT blog (1)

    válasz gt7100 #6029 üzenetére

    Már viszonylag sokat fordítottam linuxon (lásd a blogomban a nasos cikkeket, illetve a repómat), illetve annyira nem vagyok kezdő linuxos és egy picit szinte mindegyik programnyelvhez értek, szóval nem gondolom, hogy nagy kihívás lenne a fordítás, ehhez viszont tudnom kéne pl, hogy glibc-t, vagy pl uClibc-t vagy mit használ ez fordítónak. Remélem vki tudni fogja itt, mert lusta vagyok kideríteni...:P

    Illetve igen, a modulok meg stb megfelelő lefordulásához szükség van egy rakat dependencie-re (függőség), de úgy gondolom az entware tele van használható csomagokkal, így remélem nem sokat kell vadászni rájuk.

    Időm a fordításra van bőven. Nekem átlag fél óra alatt fordult le a nason a freeradius modulokkal együtt, szóval annyira nem sok idő. Amúgy meg ha megunom a bámulást, berakom screen terminálba a make-t.

    Szóval szerintem megérné a dolog, csak az a kérdés, hogy a kis n12 hogy fogja bírni procierővel.

    Illetve az lenne a jó, ha lenne a tomatoban radius accounting.

    Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

Új hozzászólás Aktív témák