Hirdetés

Aktív témák

  • Tom5

    addikt

    Elgondolkodtam a mai nap. Nemértek bizonyos dolgokat és mivel nemértem aztgondolom velem van a baj. Én csinálom rosszul a dolgokat és mások jól. Én is szeretnék "mások" lenni, hogy jól csináljam a dolgokat. Se egy köszönöm bazdmeg, se egy kellemes karácsonyt Te fasz...apró, jelentételennek tűnő dolgok ezek a mai anyagias világban, de lehet többet érnének mint a legdrágább ajándék. Már ezt sem kapom meg...Akkor azthiszem velem van a baj. Aztmondják szard le. Leszarom. De belülről kattog az agyam folyamatosan: miért? A szívem irányít. Nemtudom, hogyan kellene ezen változtatni, mert nemjó. Mindig én koppanok. Úgyérzem tudom mit kellene tennem de nemteszem, azaz teszem és akkor megy ideig /óráig. De hosszútávon nemmegy. Kéne egy érzelemölő injekció. Beadni és ennyi. Ellennék én a PC-k világában. Dolgoznék, keresném a pénzt, utazgatnék, edzenék és magamra költeném. Nem másra. Nemlenne fájdalom, féltékenység, félelem a magánytól, szeretethiány. Mert most mindez van. (és akkor még nem is soroltam fel mindent) Azthiszem most hagyom abba az agyalást mert megint elmentem rossz irányba. Lefekszem és alszom. Az legalább nem fáj. Reggel felkelek és remélhetőleg nem agyalok. JÉ 4 all!

Aktív témák