Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kopasz112

    csendes újonc

    Sziasztok

    Új vagyok itt a fórumon és a játékban sem túl számottevő karakter, de sajnos ma azzal fogadott a Division csapata, hogy tiltották a fiókomat 14 napra egy a "viselkedési szabályok megsértése miatt". Persze az általuk küldött e-mail semmi érdemit nem tartalmaz a tiltással kapcsolatban és a "magatartási kódexben" leírtak közül sem igen jöttem rá, hogy mit is követhettem el, így értetlenül állok a tiltással szemben. Magával a játékkal 1-2 két napja nem is játszottam, ha játszottam akkor is csak a napi küldiket toltam és néha beszálltam random csapatba a kihívásos küldetések teljesítése miatt (ennyire nagy csaló vagyok, hogy még az sem megy egyedül) , de ott meg a "köszönőmön" kívül nem igen kommunikáltam, így a sértés teljesen kizárt.

    Tudatosan szabályt nem szegtem és soha nem is állt szándékomban, bár most így a tiltás miatt egy dolgon elgondolkoztam, de az eszembe se jutott, hogy esetleg tiltott lenne (lőszerkapacitás miatt hátizsák csere tárazáskor)

    Kérdésem az lenne, hogy lehet-e a tiltásom oka a zsákcsere, ha nem akkor pedig tudok-e nekem abban tanácsot adni, hogy mikét tudhatnám meg a tiltásom tényleges okát. Jelenleg a 14 napos figyelmeztetésem ketyeg és szétvág az ideg, mert szabin vagyok és fejlődni akartam......

    Válaszokat előre is köszönöm.

  • Kopasz112

    csendes újonc

    Köszönöm az eddigi válaszokat, hogy bizonyítsam mennyire "zöld" vagyok a témához küldenétek egy linket vagy elérhetőséget, hogy hogyan tudom elérni őket. Sajna még erre sem jöttem rá magamtól :B

  • Kopasz112

    csendes újonc

    válasz velizare #18758 üzenetére

    köszönöm, így már meg leszek, remélem kapok érdemi választ vagy oldják a figyelmeztetést, bár ebben kételkedem

  • Kopasz112

    csendes újonc

    Mindenkinek köszönöm a tanácsát, hajlok a barátlistás csalóra, bár akkor rendesen beszívattam magam...... összesen 1 barátom van és azt sem tudom honnan keveredett hozzám..... jött egy kérelem pár napja én balga meg elfogadtam, hogy ne legyen üres a lista, egyszer sem beszéltem vele és közös játékunk sem volt.

    Random csapatban sokat voltam, de kirívó csalásra nem figyeltem fel, szinte mindig jobban arattak a társak, de számomra ez természetes volt, mert csak most kezdtem el tudatosabban összerakni a karakteremet az itt olvasott tanácsok alapján.

    A táska csere akkor szerintetek nem lehet? Azt elég sűrűn nyomtam az elmúlt időben és a tiltó e-mailban valami "rendszeres fiókcselekményt" említenek bár csak a google fordítóra tudtam hagyatkozni, mert az angolom elég gyenge:)

  • Kopasz112

    csendes újonc

    Sziasztok

    Korábban megírtam itt nektek, hogy számomra teljesen érthetetlen ok miatt tiltották a fiókomat, ennem éppen ma van egy hete, holnap lesz 1 hete, hogy megkerestem az Ubisoft Supportot és tájékoztatást kértem a tiltásom okáról és kértem a tilalom megszüntetését, de még csak válaszra sem méltattak..... gondolom már nem is kapok semmit és kitöltetik velem a büntetést. A játékot minden hibája ellenére szeretem és mióta megvan kissé "függőjévé" is váltam (még ha a karakteremen ez nem is látszik) így elég nehezen nyelem le ezt a hozzáállást az üzemeltetőtől. Ha vissza is engednek a játékba akkor sem fogom tudni, hogy mit követhettem el ami szerintük szabálysértő volt, így vélhető, hogy előbb vagy utóbb végleg kitiltanak. Nem tudom, hogy esetem egyedi-e vagy más is járt már így, és lesz...ták a kérdését, de mindenképpen elszomorító, hogy az amúgy is több sebből vérző vacak biztonsági rendszerük tetejére még ennyire semmibe is veszik a felhasználókat.

    Esetemben ugye a korábbi kommentekben felmerült, hogy esetleg csaló lehet a barátlistámon és azért tiltottak...... ez nálam megdőlni látszik, mert az az egy szem barátom aki listámon van azóta is folyamatosan játszik így továbbra is rejtély, hogy miért büntetnek......

    Mivel kérdésemet itt tetem fel és segítettetek is az ügyintézés beindításában, úgy gondoltam illő a tájékoztatás a fejleményről, de mint látjátok egy nagy semmit kaptam.

  • Kopasz112

    csendes újonc

    válasz Anonymus23 #19135 üzenetére

    A jegyem mégy nyitott, legalább is azt mutatja a rendszer......tegnapi dátummal ugyan mutat egy frissítést, de fogalmam sincs, hogy az mit takarhat.... én nem nyúltam hozzá 9-e óta, válasz pedig tőlük nem érkezett. Mindenképpen zaklatni akarom őket tovább, mert nem csaltam és nem szeretném ha egy hibás elbírálás miatt elvennék ezt az egyszeri figyelmeztetési lehetőséget.

  • Kopasz112

    csendes újonc

    válasz woker #19136 üzenetére

    Megkaptam a semmitmondó választ. Ha jól értettem semmit nem közölnek a tiltás okáról és marad a kizárás...... igaz angoltudás hiányában nagyrészt csak a google fordítóra tudtam hagyatkozni..:(

    Gondolom ez után már nem sok értelme van újabb e-mailt küldeni feléjük?

    Danny @Ubisoft Support 15/06/2016 @ 14:32
    Hello Szoto112,

    Thank you for contacting Ubisoft Support. My name is Danny and I will be assisting you today. I will now be taking over your case for further investigation.

    The ban applied on your account has been taken to preserve the play experience for others following recurring actions detected on your account which are in direct breach of our Code of Conduct. You will have received an email detailing the duration of the ban. You ban will end on 2016-06-22.

    It is not possible for us to retrieve the information about your ban specifically. To avoid losing permanent access to the game, please familiarise yourself with the Code of Conduct of Tom Clancy's The Division, which can be found here:

    http://forums.ubi.com/showthread.php/1406653-Code-of-Conduct?s=e70400894ac4b39bc0030235850dbb70

    Please note we cannot communicate on the actions detected on your account but all sanctions are the result of a thorough investigation following a detection by our tools.

    Thank you for your understanding,

    Kind regards,
    Danny
    Ubisoft Customer Support

  • Kopasz112

    csendes újonc

    válasz grHawk #19173 üzenetére

    Ezt a tiltási okot elég valószínűtlennek tartanám, de már minden megeshet..... tény, hogy van több torrentes tört játékom a gépen, de elég durva lenne ha ennyire bele tudnának nézni a gépemen tárolt cuccokba. Tört mivoltuk miatt ugye egyik sincs fiókkal összekötve, így nem hiszem, hogy ez bezavarhat.

    Uplay fiókom is csak ez miatt van és nincs is benne semmi más játék. Vicces dolognak tartam, hogy egy ilyen fiókadat mellett csalással vádolnak. http://prntscr.com/bgqesh.

    Szívesen megmutatnám a karakteremet is (jót nevetnétek rajta), hogy majd 250 óra alatt mit tudtam összeszedni, de ugye most ahhoz nem férek hozzá......Dz-ben dőlök mint a rohadt nád, kihívás szinten esélytelen vagyok akármelyik küldetésben egyedül és egyszer sem jártam még se Falkonban se pedig Clear Skyban......mindegy is biztosan így néz ki egy galád csaló fiókja, aki rendszeresen mások kárára csalást követ el..... vicc az egész ubisoft, nem is bánom, hogy eddig nem áldoztam pénzt a többi játékuk.

  • Kopasz112

    csendes újonc

    válasz velizare #19191 üzenetére

    nem, nem vettem a fiókot, a játék telepítse során hoztam létre és akkor még örültem neki mint majom a farkának:)

  • Kopasz112

    csendes újonc

    Sziasztok

    pár napja végre letelt a tiltásom és visszatérhettem a játékba. Nem sok időm volt játszani, de amit lehetett kihasználtam. Sajnos a reklamáló leveleim nem igen értek célba, sőt az utolsóra lassan 1,5 hete válasz sem jött..... lehet nem kellett volna a csalók elleni szar fellépésüket sértegetni, de nem bírtam magammal.

    Így viszont továbbra sem kaptam érdemi választ, hogy miért pihentettek és most nagy dilemmában vagyok. Szeretnék tovább játszani és az új DLC-t is ki akarom próbálni így az SP vételén gondolkodom, de félek, hogy újra kivágnak valami mondva csinált ürüggyel és bukom annak az árát is.

    Addig is viszont még nem döntöm el, hogy kockáztatom-e a pénzemet szeretném kicsit a karakteremet egyenesbe hozni. Jellemzően eddig csak egyedül játszottam ezért a csapatjátékról nem sok tapasztalatom van, de most már jó lenne társakkal is menni hátha sikerülne fejlődnöm. Akinek lenne ideje és türelme segíteni egy kicsit a karakter fejlesztésben az kérem szóljon. Jelenleg 150/180/21 a statom. DZ-ben 53-as szintig tudtam elszenvedni. Az ingyenes kiegészítők egyikét sem teljesítettem még egyszer sem és DZ 5-6-ot is csak rohanva tudtam eddig szemlélni:)

    Ja de van már pozitív élményem és fejlődésem is..... tegnap kiderült, hogy vannak nálam gyengébbek is DZ-ben....... párban jártak a drágák és amikor csak összefutottunk megpróbáltak leszedni, egy drop nyitásakor össze is jött nekik, de a többi találkozáskor fektettem őket.

  • Kopasz112

    csendes újonc

    válasz Anonymus23 #20023 üzenetére

    201 alatti, azt hiszem a mostani cuccom amivel nem fekszem instant az 189-es. Alig van rendes cuccom, van pár 204-es és talán egy 214-es, de használhatatlanok csak nem törtem még be.

  • Kopasz112

    csendes újonc

    szép napot mindenkinek

    Tanácsot szeretnék kérni SP vásárlás ügyében. Lehet csak én vagyok problémás, de ha a játékon belül a boltban szeretném megvenni az SP nem találom, hogy hol tudnám érvényesíteni a kedvezmény kódomat. Az Uplay Shopban ugyanez megy, ott tudom érvényesíteni a kódot, de ott meg első körben nem a várt kártyaadatokat kéri, hanem nevet címet és telefonszámot amiket nem szívesen adnék meg.

  • Kopasz112

    csendes újonc

    Türelmetlen voltam és nem győztem kivárni az SP-vel kapcsolatos kérdésemre a választ, így megvettem Uplay Shopon keresztül:)

    Most már csak azzal kapcsolatban vagyok homályban, hogy ez hogyan fog megérkezni vagy aktiválódni? Lóvét levonták, visszaigazoló e-mail megérkezett. Kell még nekem valamit tennem, vagy automatikusan hozzácsapják a fiókomhoz és amint hazaérek a melóból este már nyomhatom is a kiegészítőt?

  • Kopasz112

    csendes újonc

    válasz morfondőr #20394 üzenetére

    Köszönöm megnéztem.

    Furcsa a dolog, mert a vásárlásért járó uplay ajándék pontok jóvá vannak írva, de még csak az alap játékot mutatja a fiókom. Este okosabb leszek ha belépek a játékba is, addig majd kiderül sikerült-e vagy sem:)

    minden esetre köszönöm a választ

    Ellia

    Bocs nem olvastam vissza eleget, nekem még egyenlőre nincs okom a panaszra, mert nem tudom, hogy működik-e vagy sem...... csak arra voltam kíváncsi, hogy az SP (normál esetekben) automatán aktiválódik avagy esetleg majd le kell töltenem egy kódot netán várnom kell valami csodára:).

  • Kopasz112

    csendes újonc

    válasz nyamsas #25022 üzenetére

    Nem hiszem, hogy Bug. Nálam is csinálta ezt a játék mindaddig még erősebbre nem cseréltem a videó kártyát. Ezzel a textúra hibával és a folyamatos betöltési problémával azóta nem találkoztam mióta a kari bírja a játékot. Lehet nem jó a tipp, de nálam megszűnt ez a probléma.

    Ami viszont mostanában megkeseríti az életemet az a hibaüzenet nélküli kifagyás és teljes játék újraindítás. Valószínűsítem, hogy az Nvidia frissítés tette be a kaput, mert azóta tapasztalom ezt a hibát. Le is kaptam a frissítést, de még nem volt elég időm tesztelni, hogy megoldottam-e vele a bajt.

  • Kopasz112

    csendes újonc

    válasz RECSKA #28255 üzenetére

    Sziasztok

    Késői a válasz, de talán így a kérdéshez csatolva még érthető lesz. Én most először tettem egy próbát a taktikus szett összerakására és szerintem nem lett annyira gáz.......

    Golyó mellé terveztem, de a módosítók cserélésével a ládám sem működik rosszul. Golyók 90-95K között sebeznek attól függően hogy hány módosító van bent. Szívósságom 300-320K között változik, elektronikám meg ha jól emlékszem 260-275K körül mozog. DPS az lófing talán 160K, de ennek a karakternek nem is az a lényege.

    A golyók nem pajzsos ellenfelekkel szemben rendkívül jól darálnak. Látva a mutatott teljesítményüket tegnap teszteltük egy 400K+-os szívóssággal bíró csapattárson.....azonnal feküdt. A teszt viszont annyiból nem volt életszerű, hogy az összes golyó rá robban egyedül. Éles szituáción viszont elég ritka, hogy mind egy célpontra megy, de ettől függetlenül már számos áldozata volt a kicsikéknek:)

  • Kopasz112

    csendes újonc

    válasz arnikusz #28368 üzenetére

    Két napja nekem 5 körből 3 is esett....... csapattársak szidtak is rendesen:)

    Ebből igazából csak egyre mondanám, hogy jó (magas DPS és 3000 páncél) azt be is építem majd valahová......ha lőszerkapacitás is lett volna rajta alapból akkor majdnem tökéletesnek mondanám. Viszont azóta lement vagy 20-25 karika és egyet sem dobott se nekem se társnak.

    Persze a két gyengébbet átadtam, de jó lett volna ha a társaknak is jobbat tudok adni.

  • Kopasz112

    csendes újonc

    válasz #35434496 #28523 üzenetére

    Ezen mellényel kapcsolatban egy kis infó.

    Egyenlőre Bug-os és nem működik. Első felvétel alkalmával minden szép és jó, adja a rajta lévő adottságokat úgy ahogyan kell, de csak egy ideig. Tartós használat esetén nem működik. Folyamatosan cserélgetni kell egy másik mellényre majd vissza, hogy működjön. Tegnap ketten is teszteltük és mindkettőnknél ugyan azt a hibát mutatta.....

    A szívósságot lehet a leghamarabb tesztelni és megnézni. Pontosan most nem tudom, hogy a +páncél bónusznak 1 vagy 2 képzettség feltöltődésekor kellene működni-e, de az biztos, hogy szívósságot nem emel hosszabb használat során. Ennek okán valószínűsíthető, hogy a többi tulajdonsága sem működik csak ha cserélgetitek a mellényt.

    Itt kérném is, hogy akinek van már ilyen mellénye és ki tudja próbálni az tegyen vele egy próbakört és időről időre nézze meg a statját, hogy hozza-e ezt a hibát.

  • Kopasz112

    csendes újonc

    válasz ori_za #28562 üzenetére

    Safe house-ban és a többi hasonló helyen egyértelmű, hogy nem működik, mert ott egyetlen képzettség sem aktív. Onnan kijöve és egyből használva a képzettségeket még működik. A hiba hosszabb használat és tűzharc közben jelentkezik vagy legalább is mutatkozott.

    Harc közben néha eszembe jutott és ránéztem a starta, hogy látható-e a növekedés és akkor vettem észre, hogy nem adja a bónuszokat. Mellény ki majd vissza és újfent működött minden egy darabig. Este majd újra futok vele és sűrűbben nézem, mert olvastam hogy más is tesztelgeti már és nála nem mutatkozik a hiba.

  • Kopasz112

    csendes újonc

    válasz myckey #34398 üzenetére

    Egészen véletlenül a kijelölések után nem daráltál be valami más tárgyat?

    Csak mert ha szemétnek van jelölve egy tárgy és később egy másikat csak simán betörsz úgy, hogy a kijelöltek még a zsákodban vannak akkor automatikusan betöri azokat a tárgyakat is amik szemétnek vannak/voltak jelölve. Ez persze nem csak fegyverre vonatkozik, hanem az összes kukázásra jelölt eszközre. Illetve nem csak zsákban lehet így betörögetni hanem ládában is

    Több ízben fordult már velem is elő, hogy elfelejtettem a kijelölést és az eladásra szánt zöld motyóimat bedaráltam egy huszadrangú módosító összetörése során. Természetesen nem biztos, hogy nálad is ez történt, a mostani viszonyok mellet bőven lehet valami egyéb hiba is, egyáltalán nem lenne meglepő

  • Kopasz112

    csendes újonc

    válasz Anonymus23 #42169 üzenetére

    Sajnos az akadások és a kifagyások nálam is előjöttek újra, én már deltát sem kapok csak kivág asztalra...... belépés után úgy viselkedik a játék mintha egy Commodore gépen akarnám futtatni. FPS dropoom nincs, stabil a 60 FPS és betöltési problémát sem jelez, de még is mozgás közben szaggatva tölti be a képet illetve random megszűnik az irányításom. Konkrétan nem reagál a karater az egér mozgásra csak fut egyenesen a halálba majd egyszer csak kanyarodik egyet.

    Eddig ultrán futott a játék, de most már a legalacsonyabb beállításon is vacakol. Sajnos tanácstalan vagyok a hiba okával kapcsolatban így ha valaki tudna pár ötlettel segíteni a javítás terén azt megköszönném. Flie ellenőrzés megvolt, frissítéseket napra készek, tűzfalat és net ellenőrzés és hasonló "okosságok" ugyan csak meg voltak, de a hiba továbbra is fenn áll.

    Illetve még azt szeretném megkérdezni, hogy ha törlöm a játékot és teljesen újra rakom az egészet az befolyásolja-e a karaktereimet. Nem szeretném nulláról újra kezdeni ha nem muszáj.

    Válaszokat előre is köszönöm.

  • Kopasz112

    csendes újonc

    válasz arnikusz #43222 üzenetére

    Tegnapra nekem már meglett ennek a szettnek a 6 iteme így ki tudtam próbálni 6-os bónusszal, de finoman szólva sem voltam tőle lenyűgözve. Szerintem rosszabb lett mint a sima volt, pedig sokat vártam tőle. Próba képen 7000 feletti tűzfegyver és 4-4000 feletti életerő illetve elektronika értékeket lőttem be magamnak, de ebben a formában szinte semmit nem ér a cucc.

    Sebzése még bónusszal sem volt az igazi, a gyógyítása harc közben szinte észrevehetetten (40-60 % buff mellett is) és a módosított 4-es szett bónusz miatt ez a buff azonnal meg is szűnik ha nem vagy harcban. Ma este ki akarom próbálni 6K életerő feletti értékkel is, hátha ott már érezhető lesz a 6-os bónusz ereje, de kétségeim vannak vele kapcsolatban. 6K életerővel annyira kevés lesz a sebzés, hogy kb. kaviccsal is dobálhatnám az ellent.

    Mindenképpen kíváncsi lennék a véleményedre és azokéra is akik már használják. Remélem, hogy csak nálam van rosszul beállítva a cucc. Imádtam eddig ezt a szettet, és rengeteget használtam, de jelenlegi formájában számomra nem okés.....

  • Kopasz112

    csendes újonc

    válasz arnikusz #43226 üzenetére

    Egy részét már igen, de pont olyan itemek estek amiket bőven tudok még variálni. Egyedül a páncél kevés 2 itemen, de az nem akkora probléma. Alapvetően PVP-re próbáltam összeállítani a szettet akár csak az előzőt, de érzésre számomra fényévekkel elmarad a régitől. A harc végeztével megszűnő bónuszok meg kimondottan idegesítők, hiába jössz ki jól egy PVP harcból ha a környezettben lévő mobok nem tartanak harcban a következő saroknál érkező ügynökkel már újra 0-ról kell felépítened a bónuszokat. Lövöldöztem benne Dz-ben, de eléggé vegyes kép lett a vége. Öltem is haltam is, de semmivel nem bírtam tovább hiába volt 4k feletti életerő.

    Alapvetően soha nem tennék ennyi életerőt egy szettre mert nincs értelme, de a 6-os bónuszban bízva kipróbáltam. Egyenlőre viszont számomra inkább hátrányt jelent a magas életerő mint sem előnyt.

Új hozzászólás Aktív témák