Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VTom

    veterán

    válasz Xorith #4103 üzenetére

    Lehet, hogy én félre értettem valamit, de a Ph! csapat is erre szerződik, csak mi előtérbe helyezzük a fő sztori kitolását, ami nyilván azért is kell majd, hogy szintet emelkedjünk, jobb cuccaink legyenek, ne egy szál botban menjünk be a DZ-ba.

    A DZ-on belül szerintem teljesen mindegy, ki milyen mentalitást képvisel, a különbség annyi lesz, hogy a Rogue-okat többen fogják támadni, nekik ötbbet kell menekülni. Persze ha visszavernek egy támadást, vagy meglépnek, akkor előfordulhat, hogy belebotlanak egy kisebb csoportba, és fordul a kocka.

    De a lényeg, hogy kb. ugyanazt fogja csinálni mindkét csapat, csak az egyik bárkire lő, a másik meg csak azokra, akiknek halálfej van a feje felett.

    Az élősködős szöveg szerintem csak marketing volt, ne vegyétek személyeskedésnek, nekem legalábbis így jött le. Elvégre RPG elemei is vannak a játéknak.

    Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

  • westlake

    félisten

    válasz Xorith #4103 üzenetére

    Azt már nem is akartam leírni a #4072-re reagálva, hogy egy olyan klánt létrehozni teljesen felesleges és értelmetlen. A DZ-ben mindenkinek az az alapértelmezett, hogy ha feltűnik a map-on a koponya, akkor mindenki rárohan. Mindenki tudja, hogy rogue játékost ölni easy money és easy loot. Magyarul egy olyan beállítottságra alapozva "tömörülnek", amit mindenki alapértelmezettnek tekint. Az egész arról szól, hogy itt vagyunk mi egy agresszív klánnal és ezért jól meg kell büntetni minket, vagy éppen a hozzánk hasonló játékosokat. "Vadásszuk le a rogue ügynököket!". Nem tünik fel, hogy mindenki ezt csinálja? :U
    Na mindegy. ;)

    #4105: Felületesek vagytok. Lehet, hogy ti leírtátok, hogy aerosmith viccelt (és leírhatjátok még ezren is), de ő maga nem írta. Szerintem ő jobban tudja, hogy mit minek szánt. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Play nice!

Új hozzászólás Aktív témák