Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Flash Gordon

    senior tag

    válasz ityam #1123 üzenetére

    Ja én is szoktam poénból a 100% rec.-es spellbreakeremmel lökni kb zászlókat 1sec alat kettőt-hármat is :) meg war hornozni folyamatosan, ami ugye lestunol és leszív mindent addig amíg jólesik ... a battlestandardokban összeadódnak a %-os tulajdonságok, és valszeg a +skill is.( kimaxolva vannak ezért nem érzékelem, de majd megnézem)

    A lethal is mehet folyamatosan 100% rec. el, de ahhoz inni kell a közelharcosnak, mint a gödény ugye...állandó ivászat kb. :DDD

    Az arc a csapás szögben, fokban mért hatóterületét jelenti

    A skill distruption megfosztja ideiglenesen a skill használását valakitől egy időtartamra vagy leveszi pl. az aktív aurát

    A manasebzés a junikmonsztákon és bossokon foghat valamit (nekik van ugye castolható spelljük és emiatt manájuk), de ezek ilyen-olyan resisttel is rendelkeznek epictől kezdve egyre inkább, tehát elhanyagolható a sebzése szerintem...

    "...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

Új hozzászólás Aktív témák