Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • giigz

    veterán

    válasz giigz #59745 üzenetére

    Akkor ma is "hibátlan" vagyok, azért idézőjelben, mert csak a főbb tippjeim jöttek, amiket "bónusznak" írtam az nem, de ettől függetlenül ma is 2/2 fő tipp, Chelsea X2 2,15-ért és Atma 1,95-ért élőben, csak persze nem raktam. Viszont amit megraktam, oda már csak egy Barca győzelem kell, kíváncsi vagyok, hogy fog bénázni a Barca...

    (#59747) B-L-A-C-K: Nem írok hülyeséget, csak reméltem hogy érteni fogod a lényeget és megmenekülök a részletezés alól, de akkor csak kell részleteznem: Suli időben van olyan hogy estig ott vagyok, nem tudok elmenni megrakni, és ez még az első 1-2 alkalommal okés, de heteken keresztül sok olyan meccs van amit nem tudok emiatt megrakni, és az már idegesítő. Sosem úgy tudnám megrakni azt a szelót amit előre kinézek, ki kell venni meccseket, akkor már nem olyan az odds stb. Zh-k előtt meg szintén nem szánom rá az időt, az lehet hogy ide írok egy csomó hsz-t, de ez az idő még nem elég arra, hogy rendszerezetten tudjak fogadni, és nekem az ilyen hébe-hóba fogadások nem jönnek be, csak akkor vagyok nyereséges, ha van egy rendszer benne, de nekem ez nem fekszik, hogy egyszer meg tudom rakni egyszer nem... Ezért vagyok manapság ilyen párszázas téten (na jó nem ezért, hanem a kocsi miatt, de a lényeg ua.)

Új hozzászólás Aktív témák