Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • donki

    aktív tag

    válasz Vesa #698 üzenetére

    Igazából szerintem a legjobb megoldás, ha nem foglalkozunk most a grafikával. Ha nem írták volna, nekem fel sem tűnt volna, hogy le van butítva. Én ugyanis el vagyok alélva a látványtól így is.
    A játékélmény valószínűleg kiváló, hiszen minden kritika dicséri. De azért remélem nem lesz haszontalan a gtx980 vásárlásom.

  • Yllgrim

    őstag

    válasz Vesa #698 üzenetére

    Csak ugy halkan megkerdezem, hogy ezt te most komolyan gondolod hogy azzal hogy kesob majd egyszer valamikor talan jo lesz az megfelelo erv akarmire is amiert penzt adtal ki? Arrol nem is beszelve hogy dolgozzon a modder ingyen, a fejleszto-kiado meg pihegjen picit a kemeny munka utan bekaszalva a sok zsetont (reszletkerdes mit fedez a bevetel)?

    Reszemrol nem. Az hogy mi az igazsag holnap kiderul, az biztos hogy nem ezert fogok most venni egy uj 980GTX-et, amikor par het es lejjeb megy az ara...

    A jatekosok reszerol szerintem azzal kellene a gondnak lennie hogy annak ellenere hogy atvernek minket (nem azt szallitjak amit korabban megigertek), hazudnak nekunk(lasd az elozo, csak kitartanak amellett a mai napig), meglopnak (olyan termekert fizetunk felarat a gep fejlesztesekor amire nem feltetlen lenne szuksegunk ha a kiado-fejleszto korrekt lenne) megvesszuk a jatekaikat.

    A jatekot megvettem, elvezni fogom, par nap mulva meg elvalik hogy a CDPR bekerul-e az EA-Ubisoft paros melle az en kepzeletbeli tiltolistamra.

    [ Szerkesztve ]

    Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

Új hozzászólás Aktív témák